منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ماکسیمالیست بیت کوین کیست؟ شناخت حداکثری بیت کوین

ماکسیمالیست بیت کوین کیست؟ شناخت حداکثری بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماکسیمالیست بیت کوین کیست؟ شناخت حداکثری بیت کوین

آیا شما جزو علاقه مندان به فناوری بلاک چین و دنیای ارزهای دیجیتال هستید؟ بنابراین، با کمی جستجو در گوگل، با کلمات و اصطلاحات متفاوتی در مورد بیت کوین مواجه خواهید شد. یکی از این اصطلاحات کمتر مورد بحث بیت کوین ماکسیمالیست است. اگر علاقه مند به آشنایی بیشتر با این اصطلاح هستید، در این مقاله از والکس با ما همراه باشید. در زیر به طور کامل درباره منشاء این نگرش، ارقام مهم آن و چگونگی تأثیر آنها بر توسعه بیت کوین بحث خواهیم کرد.

ماکسیمالیست بیت کوین کیست؟

اول از همه بهتر است کمی بیشتر در مورد کلمه حداکثری صحبت کنیم و اطلاعات خود را افزایش دهیم. ماکسیمالیست ها در معنای لغوی، افرادی هستند که مشتاقانه و متعصبانه از عقاید خود پیروی می کنند و هر چیزی را که مخالف عقاید و عقاید آنهاست انکار و مخالفت می کنند. بیت کوین ماکسیمالیسم یا بیت کوین ماکسیمالیسم نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها معتقدند که بیت کوین تنها ارز دیجیتال معتبر است و سایر دارایی های دیجیتال ارزش سرمایه گذاری در آنها را ندارند. می توان گفت دلیل اصلی این افراد، کاغذ سفید بیت کوین و سهم بازار این ارز دیجیتال است.

متعصبان بیت کوین

به گفته طرفداران بیت کوین، کسانی که در سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، ریسک بزرگی را متحمل می شوند. آنها معتقدند که اوراق سفید منتشر شده در مورد سایر دارایی ها معتبر نیستند. یکی دیگر از دلایل مهمی که ماکسیمالیست بیت کوین بیان می کند و نمی خواهد سایر دارایی های دیجیتال را بپذیرد، تفاوت در نگرش ساتوشی ناکاموتو با کسانی است که سایر دارایی های دیجیتال را پایه گذاری کرده اند. آنها معتقدند که اصل اول بیت کوین است عدم تمرکز توسط سایر دارایی ها مختل می شود. آنها دو دلیل اصلی را برای این امر ذکر می کنند.

  • بسیاری از دارایی های دیجیتال جدید به شخص ثالثی نیاز دارند تا صحت آنها را تأیید کند.
  • ناشناس بودن سازندگان و ارائه دهندگان یک دارایی دیجیتال از اهمیت بالایی در ایجاد یک سیستم غیرمتمرکز برخوردار است.

اگر بخواهیم نظریه ماکزیمالیسم بیت کوین را بپذیریم، این دو دلیل کافی است. زیرا بلاک چین بیت کوین تنها دارایی است که عملکرد مورد نظر را دارد و می توان آن را غیرمتمرکز در نظر گرفت. قبل از اینکه بخواهیم این دیدگاه را بپذیریم یا رد کنیم، بهتر است نظرات مخالف این دیدگاه را در نظر بگیریم. کسانی هستند که معتقدند این دیدگاه بسیار افراطی است و دلیل اصلی مقاومت حداکثری ها ترس از ظهور یک دارایی جدید و از دست رفتن قدرت بیت کوین است. آنها معتقدند که بسیاری از دارایی های دیجیتال در بازار از الگوریتم اثبات کار برای حذف دخالت یک مرجع خاص استفاده می کنند و تمرکززدایی آنها را نمی توان زیر سوال برد.

آشنایی با معروف ترین ماکسیمالیست های بیت کوین

معروف ترین ماکسیمالیست های بیت کوین

اکنون که می دانید ماکسیمالیست های بیت کوین چه کسانی هستند، بهتر است بگوییم که اعتقاد اصلی آنها این است که استخراج بیت کوین فقط ارزش وقت و پول شما را دارد. بهتر است تعدادی از مشهورترین افرادی که از این دیدگاه پیروی می کنند را معرفی کنیم.

Saifdean Ammous

یکی از مشهورترین و مشهورترین افراد در این لیست Saifedean Ammous است. او یکی از اساتید برجسته دانشگاه و نویسنده کتاب استاندارد بیت کوین است. دنبال کردن توییت ها و صحبت های این مرد نشان می دهد که او از آن دسته افرادی است که اعتقاد عجیبی به فلسفه خود یعنی بیت کوین ماکسیمالیست دارد.

تن ویس

نفر دوم در لیست ما Toon Wiz است. او یکی از سرمایه گذاران و معامله گران کهنه کار در بازارهای مالی جهان است. او در زمان ظهور ارزهای دیجیتال یک ماکسیمالیست بیت کوین نبود. اما با گذشت زمان و تحقیقات عمیقی که در این زمینه انجام داده، به یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین تبدیل شده است.

ردیابی مایر

Trace Meyer را می‌توان قدیمی‌ترین و پایدارترین ماکسیمالیست بیت کوین در نظر گرفت. زمانی که ارزش هر بیت کوین زیر یک دلار بود، او جزو معدود افرادی بود که به دیگران پیشنهاد داد این دارایی ارزشمند را بخرند و آن را یک سرمایه گذاری بلندمدت بدانند. اگر از طرفداران بیت کوین ProPaqres هستید، فراموش نکنید که صفحه توییتر او را دنبال کنید.

ماکس قیصر

مرد قدیمی وال استریت که در حال حاضر میزبان یکی از محبوب ترین برنامه های گزارش مالی است که از بیت کوین پشتیبانی می کند. مکس زمانی فعالیت خود را شروع کرد که قیمت هر بیت کوین زیر 3 دلار بود. البته بهتر است بدانید که مکس کایزر روی دارایی های دیجیتال دیگری نیز سرمایه گذاری کرده است. اما او معتقد است که جایگزینی برای بیت کوین وجود ندارد.

جیمی سانگ

آخرین نفر در لیست پنج نفره مردی به نام جیمی سانگ است. او را می توان یک ماکسیمالیست واقعی بیت کوین در نظر گرفت. او معتقد است که وقتی دارایی مانند بیت کوین را خریداری می کنید، دیگر نیازی به خرید سایر دارایی های دیجیتال ندارید.

نقش حداکثری بیت کوین در توسعه موقعیت آن

بسیاری از کسانی که ماکسیمالیست بیت کوین محسوب می شوند از افراد مشهور و تاثیرگذار در بازارهای مالی هستند که می توان گفت دیدگاه این افراد تاثیر زیادی بر سرمایه گذاران جدید و حتی کسانی که سال ها در این بازار فعال بوده اند دارد. آنها مدام در مورد ارزش بیت کوین صحبت می کنند و معتقدند که هیچ دارایی دیگری نمی تواند جایگزین آن شود و بیشتر سرمایه خود را در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. همه این موارد باعث جذب دید بیشتری به ملک می شود که ارزش آن را افزایش می دهد.

ماکسیمالیست ها; متعصبان بیت کوین

در این مقاله به طور مفصل در مورد بیت کوین ماکسیمالیست صحبت کردیم. ما با افراد مشهوری که در این دسته قرار می گیرند ملاقات کردیم و نظرات آنها را در مورد بیت کوین بررسی کردیم. به هر حال، ما همچنین به تأثیر این افراد در بازار ارزهای دیجیتال و دلایل آن پرداختیم. چقدر از طرفداران بیت کوین هستید؟ آیا فکر می کنید این ارز دیجیتال همیشه جایگاه خود را به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال حفظ خواهد کرد؟