منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لایت کوین به رکورد 1 میلیون تراکنش در روز رسید

لایت کوین به رکورد 1 میلیون تراکنش در روز رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لایت کوین به رکورد 1 میلیون تراکنش در روز رسید

پردازش روزانه یک میلیون تراکنش در شبکه Litecoin

در 19 دسامبر، بنیاد لایت کوین اعلام کرد که در 10 روز گذشته بیش از یک میلیون تراکنش را پردازش کرده است. این بدان معناست که بلاک چین در مجموع 138 میلیون تراکنش را پردازش کرده است که نقطه عطف مهمی برای این ارز دیجیتال است.

شبکه لایت کوین به تازگی 138 میلیون تراکنش را پردازش کرده است. پردازش یک میلیون تراکنش کمتر از 10 روز طول می کشد.

بنیاد لایت کوین 19 دسامبر 2022

لایت کوین (LTC) یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده در ماه نوامبر بود. عملکرد آن توجه بیشتری را به خود جلب کرد و قیمت آن کاهش چندانی نداشت، همانطور که اکثر ارزهای دیجیتال برتر همچنان به افت خود ادامه می دهند.

یکی از دلایل اصلی افزایش آن این بود که با وجود کاهش قیمت این ارز دیجیتال در ماه جاری، تعداد زیادی از سرمایه گذاران به تجارت خود ادامه دادند. همچنین می توان آن را در چارچوب پذیرش و مقبولیت جامعه در نظر گرفت.

نوسانات بالاتر لایت کوین آن را برای معامله گرانی که می خواهند در بازه های زمانی کوتاه تری سود ببرند، ایده آل می کند. همچنین به این معنی است که لایت کوین می تواند پس از کاهش موقت در این ماه، کف قیمتی را تشکیل دهد و خود را برای سودهای بیشتر آماده کند. قیمت ۶۵ دلاری لایت کوین نسبت به ماه قبل ۲۳ درصد کاهش را در این ارز دیجیتال نشان می دهد.

نمودار قیمت یک روزه لایت کوین

نمودار قیمت روزانه لایت کوین

با تضعیف روند نزولی، RSI لایت کوین در حال حاضر نشانه هایی از بازگشت احتمالی را نشان می دهد. این در عمل قیمت مشهود بود و تا حدودی صعودی بود. این نشان دهنده افزایش حجم در دو روز گذشته تا زمان فشار و همچنین افزایش شدید سرعت در سه روز گذشته تا همان دوره است.

نمودار سرعت لایت کوین

همچنین شبکه لایت کوین در 24 ساعت گذشته با افزایش آدرس های فعال همراه بوده است. این نشان می دهد که ممکن است تقاضای ورودی وجود داشته باشد زیرا فروشندگان اهرمی برای اداره بازار ندارند. با وجود این مشاهدات، که ممکن است به نفع خریداران باشد، احساسات نسبت به Litecoin قوی نیست. احساسات منفی می تواند نشانه ای از عدم آمادگی بازار برای یک رالی قوی باشد. به عبارت دیگر، سرمایه گذارانی که انتظار بهبودی شدید در کوتاه مدت دارند، ممکن است ناامید شوند.

آدرس های شبکه Litecoin فعال

آدرس های شبکه Litecoin فعال

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.