منو سایت

قیمت کاردانو کمتر از ارزش واقعی آن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت کاردانو کمتر از ارزش واقعی آن است

چنین داده هایی دلایل قانع کننده ای را ارائه می دهند که چرا Cardano با تخفیف قابل توجه معامله می کند. در یک پست وبلاگی، Sentiment استدلال کرد که ADA افزایش یافته است، اما قیمت ها در سال 2022 سرعت خود را حفظ نکرده اند.

شاخص ها به قیمت پایین کاردانو اشاره می کنند

کاردانو در مقایسه با اتریوم، سولانا و سایر رقبای برتر به طور قابل توجهی کمتر از ارزش گذاری شده است. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Sentiment یک پست وبلاگی منتشر کرد. این پست نشانه هایی را نشان می دهد که ارائه دهندگان ADA کم کم خسته می شوند. به ازای هر افت قیمت ADA، سکه های کمتری به بلاک چین از دست می دهند. این بدان معنی است که کارکنان فروش دائماً در حال کاهش هستند.

قیمت کاردانو

احساس پست توییتر

یکی دیگر از دلایل خوش بین بودن کاردانو کاهش حجم معاملات است. کاهش حجم معمولا یکی از قوی ترین سیگنال های تغییر روند در بازارهای ارزهای دیجیتال است. با ادامه روند، خرس ها یا گاوها به تدریج کنترل خود را از دست می دهند که منجر به تغییر روند می شود. چنین سناریویی برای ADA در سال 2023 قابل مشاهده است، به خصوص اگر بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال به بهبود ادامه دهد. تحلیلگران احساسات بر این باورند که قیمت ADA بر اساس شاخص های فوق الذکر ” صعودی” خواهد شد، اگرچه تجربه نشان می دهد که هیچ چیز تضمین شده نیست.

آیا ADA صعودی است یا خیر؟

امسال برای بازارهای مالی بسیار سخت بوده است و بازار کریپتو نیز از این مشکلات در امان نمانده است. چشم انداز کوتاه مدت کاردانو تاریک به نظر می رسد. علیرغم احساساتی که نشان می دهد کاردانو بسیار کمتر از ارزش واقعی خود معامله می کند.

قیمت Cardano در 24 ساعت گذشته 4.10 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر حدود 0.246 دلار معامله می شود. به گفته CoinGecko، در اوج خود در سپتامبر 2021، Cardano حدود 3.09 دلار معامله شد. قیمت Cardano حدود 92 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است. حتی با ورود شرکت‌های جدید به بازار و انباشته شدن نهنگ‌ها، محیط اقتصاد کلان جهانی، کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران و اقدامات اخیر قیمت نشان می‌دهد که هیچ دلیل روشنی برای صعود ADA در کوتاه مدت وجود ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.