منو سایت

| قیمت کاردانو منفجر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| قیمت کاردانو منفجر خواهد شد

به گفته برند، روند نزولی از اواسط می 2022 آغاز شد و علیرغم رویدادهای صعودی مانند هارد فورک اخیر Vasil شبکه اصلی Cardano در 22 سپتامبر 2022 بدون کاهش ادامه یافت.

یک تاجر معروف می گوید من کاردانو سل نمی خرم

برند اعتراف می‌کند که نمودارها همیشه قیمت را به درستی پیش‌بینی نمی‌کنند، اما زمانی که پیش‌بینی می‌کنند، به خوبی کار می‌کنند. به ویژه، برانت از آلت کوین ها دوری می کند، اما به عنوان یک مشاور حرفه ای روی بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری می کند.

یک الگوی مثلث نزولی با رسم یک خط روند از اوج ایجاد می‌شود که قیمت اوج‌های پایین‌تر بعدی را قبل از پیوستن به یک خط مستقیم که از گروهی از پایین‌ها می‌گذرد، لمس می‌کند. اینها اغلب زمانی استفاده می شوند که معامله گران بخواهند یک موقعیت کوتاه در یک سهام یا ارز دیجیتال باز کنند.

اما برند تصریح کرد که پیش‌بینی نزولی او نشان‌دهنده این نیست که او کاردانو را می‌فروشد، یعنی شرط می‌بندد که قیمت کاهش یابد و افزایش نیابد، همانطور که معمولاً در مورد تحلیلگرانی که تحلیل مثلث نزولی را ترجیح می‌دهند، اتفاق می‌افتد.

چیتابراتا ساها، یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار در T-Mobile، گفت که تحلیل برند معادل “علم طالع بینی” است.

در 14 سپتامبر 2022، برند پیش‌بینی کرد که کاردانو در اواخر سال پس از پشت سر گذاشتن ریپل و تبدیل شدن به هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، افت قابل توجهی خواهد داشت. همچنین توجه بیشتری را به مثلث نزولی کاردانو در 23 سپتامبر 2022 جلب کرد.

چشم انداز بیت کوین برندت

ایوان ون نس، ماکسیمالیست اتریوم، کاردانو را به دلیل داشتن یک «بلاک چین زامبی» با سرعت تراکنش های قابل توجهی پایین تر از صرافی غیرمتمرکز UniSwap، علیرغم داشتن ارزش بازار بالاتر از بازارساز خودکار، مورد انتقاد قرار داد.

کاردانو تا زمان فورک Vasil هیچ افزایشی در فعالیت یا قیمت کاربران نشان نداد و در عوض روند نزولی را نشان داد. با این حال، ارزش کل قفل شده در اکوسیستم DeFi Cardano پس از ارتقاء Vasil 6٪ افزایش یافت. برانت معتقد است که بیت کوین شانس 50/50 برای رسیدن به 100000 تا 250000 دلار یا صفر دارد. او اغلب نمودارهای قیمت کالاها و شاخص‌های سنتی بازار سهام را به اشتراک می‌گذارد و کتابی در مورد نمودارهای کالا نوشته است.

5.5 – (1 امتیاز)