منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت کاردانو در سال جدید چقدر خواهد بود؟

قیمت کاردانو در سال جدید چقدر خواهد بود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت کاردانو در سال جدید چقدر خواهد بود؟

با نزدیک شدن به سال 2023، بازار ارزهای دیجیتال همچنان در تلاش است تا از ضرباتی که در سال جاری خورده بود، بهبود یابد. سال سختی که در آن اکثر دارایی ها، از جمله Cardano (ADA) متحمل زیان های قابل توجهی شدند. سرمایه گذاران اکنون به دنبال نشانه هایی هستند که نشان دهنده حرکت های آتی این توکن باشد. از جمله روش هایی که اخیراً توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرده است، پیش بینی های جمع سپاری، تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و پیش بینی قیمت Cardano است.

قیمت کاردانو در سال جدید

در همین راستا، الگوریتم‌های یادگیری ماشینی وب‌سایت ردیابی قیمت کریپتو PricePredictions پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت Cardano در ۱ ژانویه ۲۰۲۳ حدود ۰.۲۴۶۹۵۸ دلار خواهد بود. این پلتفرم با استفاده از شاخص های فنی مختلف مانند باندهای بولینگر (BB)، میانگین متحرک (MA)، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD)، شاخص قدرت نسبی (RSI) و غیره، پیش بینی می کند که قیمت ADA به 2.35 برسد. از قیمت آن در زمان نگارش کاهش یابد.

قیمت کاردانو

پیش‌بینی قیمت کاردانو با استفاده از یادگیری ماشین

یادگیری ماشینی چیست؟

یادگیری ماشینی زیرشاخه ای از هوش مصنوعی است که معمولاً به عنوان توانایی یک ماشین برای تقلید هوشمندانه رفتار انسان تعریف می شود. سیستم های هوش مصنوعی از روشی مشابه انسان ها برای انجام کارهای پیچیده استفاده می کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.