منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت سولانا پس از انحلال اجباری جذاب می شود

قیمت سولانا پس از انحلال اجباری جذاب می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت سولانا پس از انحلال اجباری جذاب می شود

آیا سقوط سولانا نزدیک است؟

اخیرا، رائول پل، مدیر سابق گلدمن ساکس، فاش کرد که قیمت سولانا را به دلیل انحلال اجباری که منجر به افزایش فروش می شود، “بسیار جالب” می بیند.

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس و بنیانگذار Real Vision در پیامی خطاب به 1 میلیون دنبال کننده خود در پلتفرم توییتر خاطرنشان کرد که کاهش بازار باعث ایجاد بازار نزولی در روند صعودی بلندمدت می شود.

به گفته وی، قیمت دارایی دیجیتال همچنان ممکن است در آینده نزدیک کاهش یابد، اما تا زمانی که او از اهرم مالی استفاده کند یا به صورت سود و زیان خود نگاه کند، “به دنبال سطوح خوبی برای افزودن است.” این تحلیلگر گفت که خاتریوم و سولانا را نزدیک به پایین‌ترین سطح ژوئن افزایش داده و “به زودی دوباره افزایش خواهد یافت.”

من ممکن است بتوانم یک توکن برای یک اکوسیستم بسیار پر جنب و جوش با اثرات قابل اندازه گیری قانون متکالف 95٪+ در بالا بخرم، درست مانند برخی از مواردی که اتریوم در سال 2018 دریافت کرد. توکن های اولیه پذیرنده بسیار فرار هستند، اما به جای قیمت، روی پذیرش تمرکز دارند. سپس به دنبال قیمت برای ارائه یک گزینه باشید

پل در گذشته اشاره کرده است که نسبت به سولانا خوشبین است. این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته بیش از 55 درصد از ارزش خود را از دست داده است زیرا فروش وحشتناکی ارز دیجیتال را فرا گرفته است. نوسانات ضمنی هفت روزه SOL، معیاری برای نوسانات قیمت کوتاه مدت مورد انتظار، 270 درصد سال به سال افزایش یافت. نوسانات ضمنی 30 روزه آن در مقایسه با 95 درصدی بیت کوین به 190 درصد رسیده است.

اعتقاد بر این است که قیمت Solana در حال کاهش است زیرا شرکت تابعه FTX Alameda Research دارایی های Solana خود را منحل می کند. FTX در اوایل این هفته به دلیل سقوط نقدینگی سقوط کرد زیرا بایننس اعلام کرد که تمام دارایی‌های توکن‌های FTT خود را می‌فروشد و باعث شد بانکی در صرافی کار کند که برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان کافی نبود.

پس از اینکه بایننس اعلام کرد که به دنبال خرید احتمالی FTX نیست، جاستین سان، بنیانگذار Tron، در حال آماده سازی راه حلی با FTX برای شروع مسیری به جلو است.

بایننس از قرارداد FTX خارج شد و دلیل آن نگرانی در مورد شیوه های معاملاتی صرافی و تحقیقات تنظیم کننده های مالی ایالات متحده بود. سام بنکمن-فرید، مدیر اجرایی FTX روز چهارشنبه به سرمایه گذاران گفت که پس از فشار بر بانکی که برداشت را متوقف کرد، شرکت به 8 میلیارد دلار نیاز دارد.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital که 150 میلیون دلار در FTX و FTX.US سرمایه گذاری کرده بود، ارزش سرمایه گذاری خود را به صفر رساند. این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر دفاع کرد که در زمان سرمایه گذاری دقت لازم را انجام داد و گفت در آن زمان FTX یک شرکت سودآور با حدود 1 میلیارد دلار درآمد و 270 میلیون دلار درآمد عملیاتی بود.

رویترز گزارش داد که شرکت بازرگانی Sam Bankman، Alameda Research، متحمل یک سری ضررهای معاملاتی شد و Sam Bankman حداقل 4 میلیارد دلار از وجوه FTX را که توسط هلدینگ‌هایی از جمله FTT و سهام در پلتفرم معاملاتی Robinhood Markets حمایت می‌شد، فروخت. پشتیبانی آن را منتقل کرد. .

بخشی از این دارایی ها سپرده های مشتریان است. یک پیام Slack از سام بانکمن به بیرون درز کرده است که نشان می دهد او قصد دارد “به درستی توسط مشتریان انجام دهد.”