قیمت توکن شیبا اینو (SHIB) 613 درصد افزایش یافت

قیمت توکن شیبا اینو (SHIB) 613 درصد افزایش یافت

افزایش شدید نرخ سوزاندن توکن شیبا

بسیاری از سرمایه گذاران در بازار انتظار چنین افزایش عظیمی در ارزش شیبا اینو در 24 ساعت گذشته را نداشتند، به خصوص با توجه به پتانسیل مشکوک این رالی. با این حال، رهبر بازار Mimcoin با موفقیت خرس‌ها را ناامید کرد و بیش از 20 درصد رشد کرد. همانطور که انتظار می رفت نرخ سوزاندن توکن در شبکه افزایش یافت و نسبت به دیروز بیش از 600 درصد افزایش را نشان داد. به گزارش سرویس شیبرن، پس از افزایش غیرمنتظره قیمت در بازار، بیش از 70 میلیون توکن SHIB سوزانده شد. افزایش تعداد توکن‌های سوزانده شده در دوره‌های نوسان زیاد بازار غیرعادی نیست.

افزایش قیمت و فعالیت شبکه

با افزایش فعالیت بازار، نهنگ ها و آدرس های کوچک به طور فعال تر وجوه را انتقال می دهند، که فعالیت شبکه را افزایش می دهد. این افزایش فعالیت منجر به افزایش میزان سوزاندن توکن های شیبا می شود.

در زمان انتشار، شیبا همچنان با موفقیت در حال حرکت به سمت بالا است، بدون هیچ نشانه‌ای از تغییر بازار. دلیل اصلی چنین حرکت صعودی غیرمنتظره‌ای به احتمال زیاد به یک سری به‌روزرسانی‌های شیباریوم و فهرست شدن بسیاری از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال مربوط می‌شود. از نظر فنی، شیبا اینو همچنین احتمال شکست را پیشنهاد می‌کند، زیرا بیش از چهار روز در میانگین متحرک 200 روزه لنگر انداخته است، که ممکن است دوره ایجاد قبل از شکست امروز بوده باشد.
اگر حرکت قیمت فعلی در بازار حاکم شود، احتمالاً شاهد افزایش مداوم حجم سوخت در شبکه شیبا اینو خواهیم بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.