منو سایت

قیمت بیت کوین در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت بیت کوین در سال 2023

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در سال 2023

بیت کوین به پایان سال 2022 نزدیک می شود و از نظر قیمت به سطوحی رسیده است که بیش از دو سال است دیده نشده است. معامله گران در مورد آینده قیمت بیت کوین چه فکر می کنند؟

کاهش قیمت بیت کوین با افزایش قدرت دلار

در سه ماهه چهارم سال جاری، قیمت بیت کوین 15 درصد در برابر دلار و بیش از 60 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت. با نزدیک شدن به پایان سال، تعداد کمی از مردم باور دارند که بیت کوین وارد فاز صعودی خواهد شد. بیت کوین در تلاش برای بهبودی پس از سقوط صرافی FTX و پیامدهای آن، کل بازار ارزهای دیجیتال را به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار نشان می دهد و تمام دستاوردهای حاصل از پایان سال 2020 را پس می دهد. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، دارایی های ریسک در موقعیت ارزشمندی قرار دارند. در حالی که چشم ها به تقویت دلار آمریکا در سال جدید است. بیایید نگاهی به نظرات مختلف برخی از معامله گران محبوب در مورد تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای سه ماهه اول سال 2023 بیندازیم.

تحلیل رمزنگاری تونی

با هشدار تحلیلگر مبنی بر اینکه سقوط تا 8000 دلار برای بیت کوین قریب الوقوع است، نمودار جدید در 30 دسامبر نشان داد که در حال حاضر عملکرد قیمت چقدر ضعیف است. در بازه زمانی روزانه، قیمت بیت کوین از زمان شروع FTX به زیر قیمت تعادلی (EQ) بازگشته است و قیمت تعادلی دیگر به عنوان سطح حمایت از قیمت عمل نخواهد کرد. شکست در شکستن مقاومت در محدوده بالاتر به این معنی است که محدوده پایین نزدیک به 15500 دلار محتمل ترین هدف در حال حاضر است.

کریپتو تونی در نظرات نوشت:

من دیدگاه نزولی در مورد بیت کوین دارم و منتظر کاهش قیمت به منطقه مشخص شده هستم.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین

نمودار قیمت روزانه بیت کوین

تجزیه و تحلیل اعتبار: رسیدن به منطقه 19000 دلاری برای معکوس کردن روند

برای Cred، وقتی صحبت از نحوه رفتار بیت‌کوین در آینده می‌شود، همه چیز به محدوده مربوط می‌شود. در یک به‌روزرسانی ویدیویی در 29 دسامبر، Cred تعمیر و نگهداری ماهانه و هفتگی را به ترتیب 14000 دلار و 12000 دلار فهرست کرد. بنابراین، منطقه حدود 18000 تا 19000 دلار که به لطف سقوط بازار سهام FTX در نوامبر شکسته شد، همچنان می تواند به یک هدف اصلاحی تبدیل شود و قیمت در هفته های آینده به عنوان یک شکست شکست خورده باقی بماند. کرید افزود، با این حال، در بازه زمانی هفتگی، قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده قیمتی محدود معامله می شود.

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل Kaleo: تا Q1 2023 به 22000 دلار صعود کنید

دیدگاه خوش بینانه تر از آنچه که ممکن است در سه ماهه اول سال 2023 اتفاق بیفتد از حساب تحلیلگر محبوب Kaleo در توییتر است. در پیش‌بینی منتشر شده در 30 دسامبر، Kaleo به خط نزولی BTC/USD اشاره کرد که هدف قیمتی صعودی واضحی را در سه ماهه آینده ارائه می‌کند. او پیشنهاد کرد که منطقه 22000 دلاری بر اساس نوسانات بالای نمودار 8 ساعته که به چندین ماه قبل برمی‌گردد، به عنوان آهنربای قیمت عمل می‌کند. در مقابل، ساخت طبقات جدید بعید به نظر می رسد.

کالیو بیان کرد:

در اینجا چیزی است که در اوایل سال 2023 انتظار می رود.

نمودار قیمت بیت کوین 8 ساعته

نمودار قیمت بیت کوین 8 ساعته

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.