منو سایت

قابلیت Push Notification به شبکه Akala می آید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قابلیت Push Notification به شبکه Akala می آید

Acala، یک بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) و مبتنی بر اکوسیستم Polkadata، به زودی عملکرد push notification را راه اندازی خواهد کرد.

به گزارش والکس و به نقل از dailyhodl، این خبر را آکالا مدیر رشد این شبکه در مطلبی اعلام کرد. این ویژگی ویژگی های جدیدی را در اختیار کاربران و توسعه دهندگان این پلتفرم قرار می دهد.

Akala با استفاده از خدمات Notifi این ویژگی را ارائه می دهد. Notifi یک شرکت خدمات زیرساخت دیجیتال است که متعهد به ارائه تعاملات شخصی و ارتباطات بین شبکه ای برای سازندگان و توسعه دهندگان وب 3.0 است.

در بخشی از این مقاله در این زمینه آمده است:

تیم Akala بسیار هیجان زده است که راه اندازی نوع جدیدی از تعامل را برای جامعه کاربران اعلام کند. اعلان‌های فشاری برای رویدادهای زنجیره‌ای که توسط Notifi ارائه می‌شوند.

در مرحله اولیه اجرای اعلان‌های مبتنی بر کیف پول، کاربران آکالا می‌توانند از قابلیت‌های ارتباطی Notifi Hub استفاده کنند و به‌روزرسانی‌های لحظه‌ای در مورد فعالیت‌های مختلف مانند پیشنهادات مدیریت جدید، تراکنش‌ها و تغییرات موجودی را دریافت کنند.

Akala اضافه کرد که کاربران و توسعه دهندگان Polkadat در نهایت به انواع جدیدی از اعلان ها دسترسی خواهند داشت. این شرکت اعلام کرد:

این تنها آغاز یک همکاری طولانی مدت با نوتیفی خواهد بود. مرحله دوم پیاده سازی شامل اضافه شدن کیت توسعه نرم افزار Notifi به رابط کاربری اپلیکیشن های Akala خواهد بود که امکان ارسال انواع پیشرفته تری از اعلان ها مانند اطلاعات مشتریان پلتفرم، وضعیت وثیقه نگهداری شده، تغییر قیمت را فراهم می کند. هشدارهای مربوط به دارایی ها، هشدارهای سپرده شرط بندی پاداش و غیره

اخبار مربوط به این ویژگی سرمایه گذاران را هیجان زده کرد و قیمت توکن بومی شبکه Akala (ACA) را از 0.11 دلار به 0.203 دلار افزایش داد. قیمت ACA کمی بعد کاهش یافت و اکنون حدود 0.162 دلار معامله می شود.