منو سایت

فروپاشی کسب و کار آنلاین سولانا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروپاشی کسب و کار آنلاین سولانا

سولانا به دلیل سقوط FTX دچار افت شدید فعالیت شد. دارایی اصلی آن، SOL نیز در حال حاضر بسیار ضعیف به نظر می رسد.

در 15 دسامبر، شرکت تحقیقاتی DeFi و Web3 Yield App Labs در مورد وضعیت اسفناک شبکه سولانا گزارش دادند. در این گزارش آمده است:

«در حالی که جامعه انعطاف نشان می دهد، خود شبکه در حال مبارزه است. “قاتل اتریوم” که زمانی تبلیغ می شد اکنون از نظر فعالیت زنجیره ای مرده است.”

این شرکت اضافه کرد که کل حرکت روزانه دارایی ها در مدار سولانا 98.8 درصد کاهش یافته است. میانگین حجم دارایی های شبکه در ابتدای سپتامبر حدود 65 میلیارد دلار در روز بود. طبق داده های The Block، اکنون به طور متوسط ​​​​742 میلیون دلار در روز کاهش یافته است.

آمار کاهش سولانا

علاوه بر این، تراکنش های روزانه سولانا از حدود 35 میلیون در سپتامبر به حدود 18 میلیون کاهش یافته است. معاملات تنها در سه ماه تقریباً 50 درصد کاهش یافته است. در مقایسه، تراکنش‌های اتریوم در مدت مشابه تقریباً 16 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، کیف پول های فعال روزانه در زنجیره تا 59 درصد کاهش یافت. سولانا در ابتدای سپتامبر به طور متوسط ​​حدود 852000 کیف پول فعال روزانه داشت که این تعداد به حدود 364000 کاهش یافته است.همچنین آدرس های روزانه جدید در شبکه طی چند ماه گذشته تقریبا به نصف کاهش یافته است.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز در سولانا مرده است. ارزش کل قفل شده از 1.4 میلیارد دلار در اوایل سپتامبر به حدود 400 میلیون دلار کاهش یافته است.

برای خواندن اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال اخبار ما را دنبال کنید.