منو سایت

فروش NFT های جعلی در بازار مجیک عدن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش NFT های جعلی در بازار مجیک عدن

بهره برداری از یک مشکل در بازار Magic Eden NFT منجر به ایجاد NFT های جعلی برای استخرهای محبوب ABD و y00ts شد. Magic Eden گفت فعلا این مشکل را حل کرده است.

در روز چهارشنبه، 4 ژانویه، یک سوء استفاده بزرگ در بازار محبوب Magic Eden NFT گزارش شد، جایی که کلاهبرداران توانستند چندین NFT جعلی مبتنی بر Solana را بر روی این پلتفرم بفروشند. اعضای جامعه NFT پس از کشف NFT های جعلی فهرست شده توسط سریال های محبوبی مانند ABC و y00ts در توییتر غوغایی به پا کردند. کلاهبرداران همچنین ظاهراً توانسته‌اند NFT را به عنوان بخشی از پروژه‌ها کنار بگذارند. آنها بعداً این NFT ها را به ارزش چند صد دلار SOL یا حتی بیشتر فروختند. این خبر به سرعت در جامعه کریپتو پخش شد و سایر کاربران از این کلاهبرداری قدردانی کردند و از دیگران خواستند از خرید NFT های Magic Eden خودداری کنند.

Magic Eden خیلی سریع با این مشکل برخورد کرد. آنها با تشکر از جامعه برای هشدار دادن به NFT های جعلی مشکل را برطرف کردند. Magic Eden اظهار داشت که برای حل این مشکل، لایه‌های بیشتری از تایید را در هر مجموعه اضافه کرده‌اند.

اما خالق توکن دگرجنسگرای ABC به Magic Eden حمله کرد و آن را “سوءاستفاده گسترده” نامید. خالق ABC از Magic Eden خواسته است تا به طور موقت عملیات را تا رفع مشکل متوقف کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.