منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فرار از تورم برزیل با استفاده از استیبل کوین

فرار از تورم برزیل با استفاده از استیبل کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فرار از تورم برزیل با استفاده از استیبل کوین

بر اساس داده های اخیر بازار، 50 درصد از حجم معاملات ریال برزیل (پول برزیل با نماد BRL) شامل استیبل کوین ها است. این داده ها رقم قابل توجهی را برای استفاده از استیبل کوین ها در برزیل نشان می دهد، به خصوص که تنها 5 درصد از حجم BRL مستقیماً از USD تشکیل شده است.

استیبل کوین

علاوه بر این، استیبل کوین‌های BUSD و تتر به طور گسترده توسط برزیلی‌ها استفاده می‌شوند. در برزیل، استیبل کوین ها به عنوان یک راه عالی برای حفظ ارزش در برابر تورم شناخته می شوند.

متصل: استیبل کوین چیست؟

در حالی که تورم همراه با بحران اقتصادی جهانی همچنان به شدت به کشور آمریکای جنوبی ضربه می زند، رئال برزیل برای حفظ ارزش خود به مبارزه ادامه می دهد. در ماه ژوئن، تورم به 9.704 درصد رسید که بالاترین رقم از سال 2022 است. مبارزه با تورم برزیل باعث شده است که ارزش واقعی در برابر دلار آمریکا تضعیف شود.

برزیل و آغوش باز برای ارزهای دیجیتال

در 22 دسامبر، رئیس جمهور برزیل، ژایر بولسونارو، لایحه ای را برای قانونی کردن بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت در این کشور امضا کرد. با این حال، این لایحه وضعیت بیت کوین در برزیل را به عنوان یک ارز قانونی تحت فشار قرار نمی دهد، اما پیش نیازهای تنظیم ارز دیجیتال و مقامات مسئول را روشن می کند. علاوه بر این، این لایحه اکنون شرکت‌های رمزارز در برزیل را ملزم می‌کند تا مجوزهایی برای نگهداری و مدیریت دارایی‌های مجازی از اشخاص ثالث دریافت کنند. این قانون برای جلوگیری از هر چیزی شبیه به سقوط FTX در آینده نزدیک وجود دارد.

برزیل در حال حاضر بیشترین ETFهای رمزنگاری را در آمریکای لاتین دارد و اکثر بانک‌ها و کارگزاران سرمایه‌گذاری کریپتو محصولاتی مانند طرح‌های نگهداری و توکن‌ها را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، بانک مرکزی برزیل قصد دارد تا سال 2024 واقعیت مجازی را معرفی کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.