منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • علائم تجاری ثبت شده مربوط به ارزهای دیجیتال ویزا

علائم تجاری ثبت شده مربوط به ارزهای دیجیتال ویزا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
علائم تجاری ثبت شده مربوط به ارزهای دیجیتال ویزا

شرکت کارت اعتباری ویزا در روزهای اخیر به دنبال ورود جدی به دنیای ارزهای دیجیتال با ثبت علائم تجاری بوده است.

به گزارش والکس و به نقل از بیت کوینیست، مایک کندودیس، وکیل علائم تجاری، از ثبت درخواست ویزا برای ثبت علائم تجاری در حوزه ارزهای دیجیتال خبر داد.

این موضوع ممکن است نشان دهد که ویزا به دنبال توسعه و راه اندازی کیف پول ارز دیجیتال خود است.

به نظر می رسد که برای دو علامت درخواست شده است. یکی مربوط به نرم افزارهای مدیریت تراکنش ارزهای دیجیتال، مجازی و دیجیتال و دومی مربوط به کیف پول ارزهای دیجیتال است.

این اطلاعات از سوابق اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) بازیابی شده است.

این درخواست ها همچنین ممکن است منادی ورود ویزا به دنیای متاورس باشد. بخشی از این درخواست امکان استفاده از نام آن شرکت را در “فضای مجازی که کاربران برای سرگرمی و اوقات فراغت با یکدیگر در تعامل هستند” افزایش داد.

در صورت تایید درخواست، ویزا ممکن است نرم افزاری برای مدیریت تراکنش های دیجیتال و تایید ارزهای دیجیتال ارائه دهد. علاوه بر این، هدف ویزا ایجاد فضای مجازی برای سرگرمی و اوقات فراغت است.

ویزا قبلا با سایر شرکت‌ها برای ارائه کارت‌های اعتباری و نقدی مرتبط با پرداخت‌های رمزنگاری شده شریک شده است. Mastercard رقیب ویزا نیز در اوایل ماه آوریل برای استفاده از نام و لوگوی خود در Metaverse و NFT ثبت نام کرد.

در اکتبر 2021، ویزا طرح NFT Token World خود را راه اندازی کرد و سپس توکن های NFT را از استخر محبوب کریپتو پانک خریداری کرد.

ویزا معتقد است که برای رشد وب 3، باید پذیرش آن را در سطح جهانی افزایش دهد و از طریق این همکاری ها می توان این امر را تسهیل کرد.

یکی دیگر از همکاری های قابل توجه ویزا در این زمینه، همکاری با صرافی FTX برای ارائه کارت بانک رمزنگاری در 40 کشور جهان است. ویزا همچنین با بانک جی پی مورگان برای توسعه یک بلاک چین خصوصی برای تسهیل پرداخت های بین المللی همکاری می کند.

سال گذشته، ویزا گام های بلندی در این زمینه برداشت و با نزدیک به 60 شرکت رمزنگاری معروف قرارداد همکاری امضا کرد. برخی از این شرکت ها عبارتند از Coinbase، Binance و Crypto.com.

سال گذشته، چارلز شارف، مدیر عامل ویزا، گفت که ویزا مایل است در صورت درخواست مشتریان، خدمات نگهداری بیت کوین را ارائه دهد.

با چنین اظهارنظرهایی به نظر می رسد ویزا برنامه های روشنی در این زمینه دارد و امکان توسعه کیف پول ارز دیجیتال نیز منتفی نیست.

سایر شرکت های خدمات پرداخت مانند پی پال و وسترن یونیون نیز به دنبال ورود به دنیای بلاک چین هستند.

بیت کوینیست