منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ضرب اولین NFT از زمان ادغام اتریوم با قیمت 60000 دلار

ضرب اولین NFT از زمان ادغام اتریوم با قیمت 60000 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ضرب اولین NFT از زمان ادغام اتریوم با قیمت 60000 دلار

شخصی با ایجاد اولین NFT در اتریوم از زمان انتقال به اثبات سهام، 36 اتریوم برای تاریخ سازی پرداخت. شبکه اتریوم با تغییر الگوریتم اجماع اثبات سهام، بزرگترین ارتقا را در تاریخ خود تجربه کرده است. بلافاصله پس از آن، کاربران راه های هوشمندانه ای برای بزرگداشت این رویداد پیدا می کنند و بخشی از داستان می شوند.

در این مورد خاص، کاربر برای وارد کردن اولین توکن غیرقابل تعویض به شبکه اتریوم مبتنی بر PoS، 36 اتریوم به ارزش 60000 دلار با نرخ فعلی خرج کرد.
NFT آن به شرح زیر است:

ضرب اولین NFT از زمان ادغام اتریوم با قیمت 60000 دلار

این تصویر ضرب در ارتفاع بلوک 15537394، چهره خود پاندا را نشان می دهد و “انتقال” نامیده می شود. طعنه آمیز است که شخصی برای NFT های صربستان هزینه زیادی پرداخت کرده است، در حالی که خود Merge کار زیادی برای کاهش هزینه های گاز در شبکه اتریوم انجام نمی دهد.

اما این یکی از رایج ترین باورهای غلط در مورد این رویداد است. ادغام الگوریتم اجماع کلی را تغییر داده و ظرفیت شبکه را افزایش نمی دهد – بنابراین قیمت گاز را به میزان قابل توجهی کاهش نمی دهد. با این حال، چندین راه حل مقیاس بندی وجود دارد که در مراحل بعدی برای رفع این چالش خاص اجرا می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)

پست Zarb، اولین NFT از زمان ادغام اتریوم با قیمت 60000 دلار اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ ظاهر شد. به نظر می رسد.