منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صندوق بیت کوین Grayscale 40% کمتر از ارزش ذاتی خود معامله می شود

صندوق بیت کوین Grayscale 40% کمتر از ارزش ذاتی خود معامله می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صندوق بیت کوین Grayscale 40% کمتر از ارزش ذاتی خود معامله می شود

ارزش بیشتر صندوق Grayscale با سقوط دیگری در بازار ارزهای دیجیتال

صندوق بیت کوین گری اسکیل با کاهش 41 درصدی ارزش دارایی پایه بسته شد. این معیار یک حق بیمه یا تخفیف به ارزش خالص دارایی (NAV) صندوق GBTC است.

در 40-٪، سرمایه گذاران می توانند واحدهای صندوق را با این تخفیف به قیمت دارایی پایه خریداری کنند. در حال حاضر، خرس‌ها بازارها را به هم ریخته‌اند و کل بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط است.
ارقام دارایی های مقیاس خاکستری تحت مدیریت (AUM) نیز همراه با بازارهای گسترده تر کاهش یافت. طبق گزارش CoinGlass، کل دارایی بیت کوین تراست به کمتر از 10 میلیارد دلار کاهش یافته است.

همچنین، دارایی هر سهم 14.83 دلار است در حالی که قیمت هر سهم در بازار 8.79 دلار است، بنابراین 40 درصد تخفیف دارد.

دومین صندوق بزرگ اتریوم، Grayscale، وضعیت بهتری ندارد. حدود 3.4 میلیارد دلار AUM و دارایی هر سهم 11.44 دلار است. علاوه بر این، قیمت هر سهم در بازار 7.71 دلار است که معادل 32.6٪ تخفیف برای این صندوق است.

رگولاتورها احتمالاً در حال حاضر به شدت به ارزهای رمزنگاری شده برخورد خواهند کرد. این می تواند هر امیدی را برای تایید SEC مبنی بر تبدیل صندوق GBTC به ETF از بین ببرد.

سرمایه گذاران، چه خرده فروشان و چه نهادی، اکنون بسیار مضطرب هستند و یک رویداد نهایی تسلیم در حال انجام است.

بیت کوین وارد چرخه جدیدی شده است

قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود در این چرخه بازار نزولی رسید و همچنین تخفیف در مقیاس خاکستری را افزایش داد. بیت کوین ساعاتی پیش صبح پنجشنبه به 15700 دلار سقوط کرد. این کمترین دارایی از نوامبر 2020 است.

بیت کوین اکنون در هفته گذشته 18.5 درصد کاهش یافته است و نسبت به بالاترین رکورد خود در سال گذشته 76.3 درصد کاهش یافته است. به گفته CoinGecko، در زمان انتشار، دارایی با قیمت 16441 دلار معامله می شد.

به نظر می رسد که پاکسازی بزرگ کریپتو در چند ساعت گذشته به پایان رسیده است. با این حال، حداکثر درد ممکن است هنوز تمام نشده باشد.