منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صندوق بازیابی صنعت کریپتو بایننس یک میلیارد دلار را هدف قرار داده است

صندوق بازیابی صنعت کریپتو بایننس یک میلیارد دلار را هدف قرار داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صندوق بازیابی صنعت کریپتو بایننس یک میلیارد دلار را هدف قرار داده است

هدف صندوق بازیابی صنعت ارز دیجیتال بایننس یک میلیارد دلار است

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قصد دارد حدود 1 میلیارد دلار برای “صندوق بازیابی صنعت” خود که اخیراً اعلام شده است، جمع آوری کند. مدیر عامل، چانگ پنگ ژائو، این طرح را روز پنجشنبه در تلویزیون بلومبرگ مورد بحث قرار داد و سخنگوی صرافی Binance بعداً آن را تأیید کرد. ژائو گفت: “اگر این کافی نیست، می توانیم بیشتر تخصیص دهیم.”

اولین بار هفته گذشته این صندوق را برای کمک به کاهش اثرات سقوط بازار سهام FTX اعلام کرد. این صندوق پروژه هایی را هدف قرار خواهد داد که دارای بنیادهای قوی هستند اما با بحران نقدینگی مواجه هستند.

ژائو گفت که بایننس ساختاری را برای صندوق دنبال خواهد کرد که در آن بازیگران مختلف صنعت می توانند به دلخواه خود مشارکت کنند. وی افزود که مشارکت کنندگان باید وجوه خود را به آدرس بلاک چینی که عموم مردم می توانند ببینند ارسال کنند. به زودی یک پست وبلاگ مفصل در مورد صندوق انتظار می رود.

صنعت کریپتو تحت فشار سقوط FTX، صرافی که قبلا توسط Sam Bankman Fried اداره می شد، در حال چرخش است. توییت های ژائو که در مورد سلامت FTX، یک رقیب، و زیرمجموعه آن Alameda در اوایل ماه جاری ابراز نگرانی می کرد، به سقوط هر دو شرکت کمک کرد.

مدیر عامل Binance گفت: “من فکر می کنم به عنوان یک صنعت، قبل از اینکه برخی از این موارد را زیر سوال ببریم، اجازه دادیم FTX خیلی بزرگ شود.” بنابراین من رویکردی را که می‌خواهیم خیلی زودتر در پیش می‌گیرم. این به معنای حمله به هیچ یک از همکاران ما در صنعت نیست. ما فقط خواهان شفافیت و کنترل بیشتر در صنعت هستیم.»

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.