منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • | صرافی FTX کارت ویزا را در 40 کشور جدید راه اندازی کرد

| صرافی FTX کارت ویزا را در 40 کشور جدید راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| صرافی FTX کارت ویزا را در 40 کشور جدید راه اندازی کرد

Crypto Exchange FTX قرار است یک کارت نقدی ویزا را در بیش از 40 کشور جدید، 9 ماه پس از عرضه در ایالات متحده، راه اندازی کند. طبق اطلاعیه روز جمعه، گسترش جهانی به این معنی است که مشتریان بیشتری می توانند موجودی ارزهای رمزنگاری شده صرافی خود را از طریق کارت خرج کنند. FTX یک لیست انتظار برای مشتریان علاقه مند منتشر می کند.

آمریکای لاتین، اروپا و آسیا بازارهای هدف این شرکت برای توسعه هستند. به ویژه کشورهای آمریکای لاتین اولین تمرکز FTX خواهند بود، پس از آن کشورهای اروپایی قبل از پایان سال و کشورهای آسیایی در سال آینده قرار خواهند گرفت.

کارت FTX به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً از حساب های FTX خود پول خرج کنند. کارت در هر فروشگاهی که کارت نقدی ویزا را می پذیرد پذیرفته می شود. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX در بیانیه ای گفت:

این کارت به کاربران این امکان را می دهد که با خیال راحت از موجودی رمزنگاری FTX خود در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال بدون هیچ هزینه اداری یا هزینه پردازش استفاده کنند.

مشخص نیست که آیا FTX مانند رقیب خود Coinbase که به کاربران آمریکایی کارت نقدی ویزا پاداش می‌دهد، پاداش‌های خرج کارت ارائه می‌دهد یا خیر. کارت تبادل FTX در ایالات متحده توسط Evolve Bank & Trust صادر می شود. صرافی کریپتو شرکای بانکی خود را برای تلاش‌های توسعه بین‌المللی خود فاش نمی‌کند.

به گفته کوی شفیلد، رئیس ارزهای رمزنگاری شده در ویزا، ویزا به گسترش شراکت‌های خود در زمینه ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و معتقد است که «ارزهای رمزپایه تأثیر پایداری بر آینده خدمات مالی و حرکت پول خواهند داشت». شفیلد گفت:

ما هیجان زده هستیم که با صرافی های پیشرو ارزهای دیجیتال مانند FTX همکاری کنیم تا انعطاف پذیری و سهولت استفاده از رمزارز را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)