منو سایت

صرافی FTX روند برداشت را متوقف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی FTX روند برداشت را متوقف کرده است

بر اساس داده های Anchin، صرافی ارز دیجیتال FTX که این روزها شایعه ورشکستگی آن شنیده می شود، رسیدگی به درخواست های برداشت مشتریان خود را متوقف کرده است.

به گزارش والکس و به نقل از The Block، آخرین تراکنش خروجی از کیف پول صرافی FTX در شبکه اتریوم در ساعت 15:07 روز 17 نوامبر (به وقت ایران) انجام شد. وضعیت شبکه های ترون و سولانا نیز مشابه است.

نماینده این صرافی هنوز به درخواست ارائه جزئیات بیشتر پاسخی نداده است.

استفان ژنگ، تحلیلگر وب سایت The Block در این رابطه گفت:

به نظر می رسد FTX از کیف پول های اصلی شناسایی شده خود در شبکه های اتریوم، ترون و سولانا خارج شده است. این عجیب است زیرا هنوز افراد زیادی در صف انتظار برای برداشت سرمایه از این بورس هستند.

موج خروج سرمایه از صرافی FTX زمانی آغاز شد که Changpeng Zhao (CZ)، مدیر عامل صرافی Binance اعلام کرد که فروش توکن های FTT (توکن تبادل FTX) را آغاز خواهد کرد. ژائو دلیل این تصمیم را افشاگری های اخیر عنوان کرد. او ظاهراً به گزارش سایت CoinDesk اشاره می کند. این گزارش به جزئیات ترازنامه شرکت می پردازد پژوهش آلامدا – که زیرمجموعه صرافی FTX است – پرداخت کرده است.

پس از توییت CZ، سام بنکمنفرید، مدیر عامل FTX، سعی کرد اوضاع را آرام کند. او دیروز اعلام کرد که وضعیت این صرافی “خوب” است و از بایننس خواست تا برای ارتقای صنعت ارزهای دیجیتال با FTX همکاری کند. کارولین الیسون، مدیر عامل آلامدا نیز به ژائو پیشنهاد داد که کل موجودی FTT صرافی بایننس را در یک قرارداد فرابورس به قیمت 22 دلار خریداری کند.

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت توکن FTT پس از افت 31 درصدی در 24 ساعت گذشته، اکنون 15.18 دلار است.