منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی Crypto.com تمام دارایی های خود را تعهد کرده است

صرافی Crypto.com تمام دارایی های خود را تعهد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی Crypto.com تمام دارایی های خود را تعهد کرده است

صرافی Crypto.com تمام دارایی های خود را تعهد کرده است

طبق بیانیه 9 دسامبر در وب سایت صرافی، Crypto.com یک صفحه پشتیبان حسابرسی شده را منتشر کرد که نشان می دهد صرافی دارایی های کافی برای پوشش تعهدات مشتری خود را دارد. صفحه جدید نشان می دهد که صرافی Crypto.com حدود 102 درصد بیت کوین، 101 درصد اتریوم و 102 درصد استیبل کوین USDC دارد که برای پردازش برداشت ها لازم است. ارزهای دیجیتال Tether، Ripple، Dogecoin، Shiba، Chainlink و Mana نیز در این گزارش گنجانده شده اند که هر کدام دارای ذخایر بالای 100 درصد هستند.

بر اساس این بیانیه، حسابرسی توسط مازارس، یک شرکت بین المللی حسابرسی، مالیاتی و حسابداری انجام شده است.

جامعه ارزهای دیجیتال از زمان فروپاشی FTX در ماه نوامبر، صرافی های متمرکز را با دقت بیشتری دنبال می کند. صرافی Crypto.com خود درگیر بحران شد زیرا مجبور شد برای مدت کوتاهی برداشت از شبکه Solana را به دلیل پیامدهای FTX متوقف کند.

با انتشار رسید سپرده گذاری خود، تیم صرافی Crypto.com گفت امیدوار است نشان دهد که نگهبان خوبی از دارایی های کاربران کریپتو است و می توان برای پردازش تمام برداشت ها به آن اعتماد کرد. کریس مارشالک، مدیر عامل صرافی Crypto.com، توضیح داد:

ارائه مدرکی مبنی بر ذخایر حسابرسی شده گام مهمی برای کل صنعت برای افزایش شفافیت و آغاز روند بازسازی اعتماد است. Crypto.com به طور کامل متعهد به ارائه ابزاری امن، ایمن و سازگار با ارزهای دیجیتال به مشتریان در سراسر جهان است.

با توجه به اینکه برخی از کاربران به گزارش‌های صرافی در مورد دارایی‌ها و بدهی‌های خود اعتماد ندارند، صفحه اثبات سپرده صرافی Crypto.com نیز راهی را برای کاربران فراهم می‌کند تا دارایی‌های خود را حسابرسی کنند. کاربران می توانند وارد برنامه شده و دارایی های خود را در طول ممیزی بررسی کنند و می توانند هش مرکل به دست آمده از موجودی ها را کپی کنند.

هنگامی که مشتری هش Merkle خود را دریافت کرد، می‌تواند به یک صفحه حسابرس جداگانه که توسط Mazars کنترل می‌شود، برود، جایی که می‌تواند شواهد دقیقی مبنی بر اینکه بدهی‌هایش بخشی از درخت Merkle بزرگتر از بدهی‌های حسابرسی شده صرافی است، دریافت کند.

Mazars ادعا می کند که صفحه حسابرسی آن نسخه ای از برنامه منبع باز Silver Sixpence Merkle Tree Generator را اجرا می کند. این به این معنی است که اگر صفحه حسابرس به نحوی طراحی شده است که نتایج نادرست ارائه دهد، هر برنامه نویسی باید بتواند با اجرای برنامه در محیط توسعه خودش این موضوع را تشخیص دهد.

صرافی Crypto.com جدیدترین صرافی از سری صرافی‌هایی است که صفحات اثبات سهام را برای رفع ترس کاربران کریپتو ارائه می‌کند. OKX Proof of Reserves خود را در 23 نوامبر منتشر کرد، اگرچه بدهی های آن هنوز توسط یک شرکت حسابرسی حسابرسی نشده است، در حالی که Binance ممیزی اثبات ذخایر بیت کوین های خود را در 7 دسامبر منتشر کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.