منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی Coinbase تبدیل Tether به USDC را رایگان کرد

صرافی Coinbase تبدیل Tether به USDC را رایگان کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی Coinbase تبدیل Tether به USDC را رایگان کرد

صرافی Coinbase تبدیل Tether به USDC را رایگان کرد

در یک پست وبلاگ جدید، صرافی کوین‌بیس کاربران را تشویق کرد که استیبل کوین‌های تتر خود را با هزینه تبدیل رایگان به USDC تبدیل کنند. در همان زمان، صرافی استیبل کوین USDC را به عنوان یک “دلار دیجیتال قابل اعتماد و قابل اعتماد” معرفی کرد.

این پیشرفت در اوج جنگ استیبل کوین در فضای ارزهای دیجیتال رخ می دهد. صرافی‌ها برای ادعای تسلط بر استیبل‌کوین‌های بومی خود افزایش می‌یابند. بایننس اخیراً پشتیبانی از USDC را متوقف کرده و به طور خودکار دارایی های مشتریان را به استیبل کوین BUSD خود تبدیل کرده است.

پس از حذف USDC از بایننس، شرکت هایی که در خط مقدم استفاده از USDC هستند، برنامه های جدیدی برای رشد این استیبل کوین دارند.

فراخوانی Coinbase Exchange برای رها کردن Tether

استیبل کوین USDC توسط صرافی Coinbase تاسیس شد و توسط شعبه آن، Circle، در سال 2018 صادر شد. گواهینامه های ماهانه نیز توسط Grant Thornton LLP، یکی از بزرگترین شرکت های حسابرسی، مالیاتی و مشاوره ایالات متحده ارائه می شود. از سوی دیگر، تتر با بحث هایی همراه بوده است که بسیاری از افراد در جامعه ارزهای دیجیتال این موضوع را محکوم کرده اند که وثیقه این شرکت با میزان تتر ضرب شده در بازار برابر نیست. این شرکت اغلب تردیدهای سرمایه گذاران را رد می کند و معتقد است ذخایر آن کاملاً تضمین شده است.

استیبل کوین رقیب آن توانست از چنین توجهی خارج شود. در واقع، طی چهار سال گذشته، USDC به یک رقیب جدی برای تثیر، رهبر بازار استیبل کوین تبدیل شده است. تتر بزرگترین استیبل کوین با ارزش بازار 65.7 میلیارد دلار است و پس از آن USDC با 42.7 میلیارد دلار قرار دارد.

شکست صرافی FTX در سراسر بازار کریپتو مشاهده شد. اثرات آشکار سقوط FTX و متعاقب آن سقوط قیمت دومینو، برخی از سکه های استوار را آزمایش کرده است که عموماً به عنوان پروازی به سوی ایمنی در نظر گرفته می شوند. در همین حال، کوین بیس بر اهمیت اعتماد در اکوسیستم USDC تاکید کرد.

ما معتقدیم که USD Coin (USDC) یک استیبل کوین قابل اعتماد و معتبر است، بنابراین از امروز برای مشتریان کوچک در سراسر جهان آزاد هستیم تا USDT را به USDC تبدیل کنند.

سال سختی برای تبادل

این حرکت غافلگیرکننده است زیرا میانگین کارمزد تراکنش ها بخش عمده ای از درآمد صرافی ها را تشکیل می دهد. افت بازار نسبت به سال گذشته باعث کاهش تقریبا 50 درصدی درآمد معاملات در این بورس شده است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، این موضوع را در مصاحبه ای با بلومبرگ فاش کرد.

سال گذشته در سال 2021، ما حدود 7 میلیارد دلار درآمد و حدود 4 میلیارد دلار EBITDA مثبت داشتیم، و امسال، با کاهش همه چیز، به حدود نیمی از آن یا حتی کمتر کاهش یافته ایم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.