منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی Bitstamp Dogecoin را به لیست خود اضافه کرده است

صرافی Bitstamp Dogecoin را به لیست خود اضافه کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی Bitstamp Dogecoin را به لیست خود اضافه کرده است

Bitstamp، قدیمی ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Dogecoin (DOGE) را به فهرست خود اضافه کرده است. با دو جفت ارز مبادله ای جدید، کاربران اکنون می توانند DOGE را با دلار یا یورو معامله کنند. طبق اطلاعیه صرافی، این ثبت با همان سیاستی که سایر دارایی های بیت استمپ دارد راه اندازی شد. این به معنای عدم کارمزد معاملاتی برای حجم معاملات تا 1000 دلار برای 30 روز آینده است.

شایان ذکر است، این صرافی ماه‌ها پس از افزودن یک ارز دیجیتال رقیب، Shiba Inu (SHIB)، که در ماه ژوئن اضافه شد، DOGE را فهرست کرد. بیت‌استمپ می‌توانست صدمین پلت‌فرم معاملاتی ارزهای دیجیتالی باشد که شبا را شامل می‌شود، اما این موقعیت به پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال خاورمیانه، Rain ختم شد.

فهرست جدید در صرافی Bitstamp در زمانی است که ارزش بازار Coinbase (8 میلیارد دلار) در بازار نزدک کمتر از ارزش بازار Dogecoin (10 میلیارد دلار) است. همچنین در اوایل این هفته، بزرگترین نهنگ Dogecoin بیش از 280 میلیون دلار از ارز دیجیتال را به آدرس جدیدی منتقل کرد که از آن زمان به پنجمین نهنگ بزرگ در شبکه اتریوم تبدیل شده است.

بیت استمپ، قدیمی ترین صرافی ارزهای دیجیتال

Bitstamp در سال 2011 تأسیس شد و در سال 2013 در انگلستان و در سال 2014 در لوکزامبورگ به ثبت رسید. این تیم دارای یک “تیم جهانی متشکل از 400 نفر” است که در دفاتری در انگلستان، لوکزامبورگ، ایالات متحده، سنگاپور و اسلوونی مستقر هستند. این صرافی در بیش از 100 کشور در دسترس است و در حال حاضر بیش از چهار میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.