منو سایت

صرافی کوین بیس 2 میلیون بیت کوین دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی کوین بیس 2 میلیون بیت کوین دارد

کوین بیس بیش از ۲ میلیون بیت کوین به ارزش ۳۳ میلیارد دلار دارد

صرافی کوین بیس، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان، قصد دارد میزان ذخایر بیت کوین خود را پس از سقوط صرافی FTX اعلام کند. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، در توییتی اعلام کرد که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، حدود 2 میلیون بیت کوین دارد که ارزش آن به قیمت فعلی بیش از 33 میلیارد دلار است.

آرمسترانگ به گزارش سهامداران کوین بیس در سه ماهه سوم اشاره کرد که نشان می‌دهد سبد ارزهای دیجیتال این شرکت شامل 39 میلیارد دلار بیت کوین، 24 میلیارد دلار در اتریوم و 31 میلیارد دلار در سایر دارایی‌های دیجیتال تا 30 سپتامبر است. پس از فروپاشی بحث برانگیز صرافی FTX که به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های جهان شناخته می شد، آرمسترانگ قصد دارد میزان دارایی های دیجیتال موجود در صرافی کوین بیس را منتشر کند.

همه ما باید دور هم جمع شویم تا این صنعت را مسئولانه در آینده بسازیم. مراقب اطلاعات غلط باشید.

آرمسترانگ قبلاً از ایده ویتالیک بوترین، یکی از خالقان اتریوم برای تأیید پرداخت بدهی صرافی‌های ارزهای دیجیتال با استفاده از درختان مرکل و zk-SNARK حمایت می‌کرد و گفت که حسابداری بلاک چین بسیار مهم است. به گفته بوترین، ترکیب درخت مرکل و فناوری zk-SNARK به کاربران صرافی ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا موجودی شخصی خود را بدون افشای داده ها به دیگران بررسی کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.