منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی کریپتوکارنسی کراکن ژاپن را ترک می کند

صرافی کریپتوکارنسی کراکن ژاپن را ترک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی کریپتوکارنسی کراکن ژاپن را ترک می کند

صرافی ارز دیجیتال کراکن ژاپن را ترک می کند

صرافی کریپتوکارنسی کراکن تصمیم گرفته است برای دومین بار فعالیت خود در ژاپن را به دلیل فشار بر منابع خود در میان “بازار ضعیف ارزهای دیجیتال” متوقف کند. در یک پست وبلاگی در 28 دسامبر، کراکن گفت که تصمیم گرفته است تا فعالیت های ژاپنی خود را تعطیل کند و تا 31 ژانویه 2023 از آژانس خدمات مالی خارج شود، آنچه گفته است بخشی از تلاش برای “اولویت بندی منابع” و سرمایه گذاری است.

شرایط فعلی بازار در ژاپن، همراه با بازار ضعیف ارزهای دیجیتال در سطح جهانی، به این معنی است که منابع مورد نیاز برای توسعه بیشتر کسب و کار ما در ژاپن در حال حاضر قابل توجیه نیست. در نتیجه، کراکن صرافی کریپتوکارنسی دیگر از طریق Payward Asia به مشتریان ژاپنی سرویس نمی دهد. صرافی ژاپنی Kraken توسط شرکت تابعه آن Payward Asia Inc اداره می شود.

همین شرکت تابعه از سال 2014 تا 2018 در ژاپن فعالیت می کرد تا اینکه در آوریل 2018 منحل شد تا منابع را روی رشد در جاهای دیگر متمرکز کند. در اکتبر 2020، این شرکت فرعی تصمیم گرفت دفتر خود را در توکیو مجدداً تأسیس کند و معاملات نقدی را برای پنج دارایی اصلی با برنامه‌هایی برای توسعه ارائه دهد. صرافی کریپتوکارنسی کراکن اکنون منقضی شده است و صرافی متعهد شده است که به همه مشتریان آسیب دیده اجازه دهد حداکثر تا 31 ژانویه 2023 وجوه خود را از صرافی برداشت کنند. کاربران می توانند دارایی های دیجیتال خود را به یک کیف پول خارجی منتقل کنند یا آنها را به ین ژاپن تبدیل کنند و سپس آنها را به یک حساب بانکی محلی منتقل کنید. محدودیت‌های برداشت در ژانویه برداشته می‌شود و همچنین روندی وجود خواهد داشت که به کاربران اجازه می‌دهد اتریوم سهام خود را خارج کنند.

به نظر می رسد صرافی کریپتوکارنسی کراکن در ماه های اخیر بر کاهش هزینه ها تمرکز کرده است. در 30 نوامبر، کراکن اعلام کرد که یکی از “سخت ترین تصمیمات” خود را برای اخراج نزدیک به 1100 نفر از نیروی کار جهانی خود، که معادل 30 درصد از نیروی کار آن است، در بحبوحه زمستان ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است. صرافی کراکن اعلام کرد که کاهش حجم تراکنش ها و ثبت نام مشتریان به تصمیم آنها برای کاهش هزینه ها دامن زد و این تغییرات برای حفظ تجارت آنها در بلندمدت ضروری است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.