منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی غیرمتمرکز تریدر جو در آربیتروم راه اندازی شد

صرافی غیرمتمرکز تریدر جو در آربیتروم راه اندازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی غیرمتمرکز تریدر جو در آربیتروم راه اندازی شد

صرافی غیرمتمرکز Trader Joe’s شبکه اصلی Arbitrum خود را راه اندازی کرده است. این اولین حمله تریدر جو به بلاک چین فراتر از Avalanche است.

گسترش بزرگترین اپلیکیشن Avalanche از نظر حجم، گام بزرگی برای این پروتکل DeFi است. به امید رشد، پلتفرم‌های DeFi در حال راه‌اندازی بر روی چندین بلاک چین هستند تا به پایگاه کاربران بزرگ‌تری دست یابند. همانطور که بلاک چین های لایه 1 شاهد کاهش تعداد و حجم تراکنش ها هستند. رهبر بازاریابی و ارتباطات Trader Joe با نام مستعار Blue به وب سایت Dblock گفت:

تریدر جو قصد دارد به بلاک چین های دیگری که فعالیت DeFi قوی دارند و به رشد اکوسیستم خود فکر می کنند، ادامه دهد.

بلو مدعی است که هدف از این صرافی غیرمتمرکز افزایش استفاده از مدل جدید بازارساز خودکار (AMM) است. فناوری در این زمینه بزرگترین نوآوری از زمان UniSwap نسخه 3 است. طبق گفته Difai Lama، UniSwap نسخه 3 در حال حاضر بیشترین حجم معاملات تجمعی را در بین تمام DEX ها دارد.

آربیتروم و خوش بینی پلتفرم هستند لایه 2 اتریوم هستند، یعنی بر روی شبکه اتریوم ساخته شده اند و ویژگی های امنیتی آن را به ارث می برند. این پلتفرم ها در سال جاری شاهد رشد مداوم تعداد تراکنش ها بوده اند. در حالی که بلاک چین های لایه 1 کاهش قابل توجهی در تعداد تراکنش ها در مدت زمان مشابه داشته اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)