منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی بایننس تمام ذخایر خود را تعهد کرده است

صرافی بایننس تمام ذخایر خود را تعهد کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی بایننس تمام ذخایر خود را تعهد کرده است

Mazars: ذخایر بیت کوین کاربران در صرافی بایننس کاملاً محافظت می شود

یک حسابرس مالی مستقر در آفریقای جنوبی به نام Mazars در 7 دسامبر تأیید کرد که صرافی ارزهای دیجیتال بایننس 575742.42 بیت کوین از مشتریان را کنترل می کند. در زمان انتشار، ارزش این دارایی ها بیش از 9.7 میلیون دلار بود. مازارس اعلام کرد که وثیقه صرافی بایننس 101 درصد مطابقت دارد.

دارایی های حسابرسی شده شامل حساب های لحظه ای، معاملات اختیار معامله، حاشیه، معاملات آتی، تامین مالی، وام دهی و حساب های کسب درآمد برای بیت کوین و همچنین بیت کوین سریع (WBTC) است. علاوه بر شبکه بیت کوین، بیت کوین قفل شده در اتریوم، زنجیره BNB و زنجیره هوشمند BNB نیز در این ممیزی دقیق گنجانده شده است.

بایننس به عنوان بخشی از تعهد خود برای اثبات ذخایر خود، درخواست رویه های توافقی (AUP) یا حسابرسی محدود را در 22 نوامبر پذیرفت. مازارس در اظهار نظر در مورد نتایج نوشت:

ما هیچ اظهارنظری در مورد مناسب بودن AUP نداریم. این تعهد AUP یک تعهد تضمین شده نیست. بر این اساس، ما هیچ نظر یا نتیجه گیری اطمینانی ابراز نمی کنیم. اگر تدابیر اضافی می‌گرفتیم، ممکن بود موارد دیگری هم گزارش می‌شد.

همانطور که در جریان تحقیقات خود فاش شد، مازارس به طور مستقل ارزش اسمی دارایی های مشتریان Binance را با آزمایش آدرس های کیف پول مختلف که توسط صرافی کنترل می شود به دست آورد. حسابرسان از صرافی Binance خواستند تا دارایی ها را به آدرس های خاصی منتقل کند تا اثبات مالکیت را تأیید کند. علاوه بر این، این شرکت از نرم‌افزار خود برای جمع‌آوری داده‌های مشتریانی که دریافت کرده و محاسبه «مرکل روت هش» استفاده می‌کند. این به مشتریان بایننس اجازه داد تا به طور مستقل و رمزنگاری برگ مرکل خود را به عنوان بخشی از ریشه مرکل تأیید کنند.

ما الزامات اخلاقی مربوطه را رعایت کرده ایم. برای اهداف این تعامل، هیچ الزامی برای استقلال وجود ندارد که باید رعایت کنیم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.