منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صدها میلیون دلار بیت کوین و اتریوم در سه تراکنش منتقل شد

صدها میلیون دلار بیت کوین و اتریوم در سه تراکنش منتقل شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صدها میلیون دلار بیت کوین و اتریوم در سه تراکنش منتقل شد

با وجود آرامش قیمت بیت کوین و اتریوم در روزهای اخیر، اقدامات سه نهنگ ارز دیجیتال توجه ها را به خود جلب کرده است.

به گزارش والکس و به نقل از دیلی هودل، سه نهنگ مذکور طی سه معامله مبلغ 743 میلیون دلار را جابه جا کردند.

اولین کیت ارز دیجیتال از روز جمعه آغاز به کار کرد. این آدرس 13369 بیت کوین به ارزش 311 میلیون دلار را از یک آدرس نامعلوم به حساب ناشناخته دیگری منتقل کرد. با دریافت این مقدار بیت کوین، آدرس هدف شصت و پنجمین آدرس بزرگ در شبکه بیت کوین شد.

روز شنبه 6 فوریه، نوبت به یک نهنگ بزرگ دیگر، این بار در شبکه اتریوم رسید تا انتقالی عظیم انجام دهد. این آدرس 186009 اتر به ارزش 309 میلیون دلار را از یک آدرس ناشناس به حساب ناشناخته دیگری منتقل کرد.

چند ساعت بعد سرویس Whale Alert از انتقال بزرگ دیگری خبر داد. آدرس دیگری در شبکه بیت کوین 5278 بیت کوین (به ارزش 123 میلیون دلار) را از صرافی Gate.io به یک کیف پول ناشناس در یک تراکنش منتقل کرد.

این تراکنش می تواند به معنای برداشت خرید جدید از صرافی به حساب شخصی یا انتقال سرمایه موجود به کیف پول سرد برای اهداف امنیتی باشد. اما با توجه به ویژگی های صرافی های متمرکز، اقدامات قبلی حساب مذکور قابل شناسایی نیست.

پس از یک دوره پرتلاطم، قیمت بیت کوین اکنون آرام است و بالای 23000 دلار معامله می شود. از سوی دیگر، قیمت اتریوم نیز وضعیتی مشابه دارد و با کمی تغییر نسبت به 24 ساعت گذشته، در محدوده 1664 دلار در حال تغییر است.