منو سایت

شیبا محبوب ترین ارز دیجیتال است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیبا محبوب ترین ارز دیجیتال است

شیبا اینو با سبز شدن بازار به محبوب ترین ارز دیجیتال تبدیل شد

بازار ارزهای دیجیتال دوباره سبز شده است. بیت کوین (BTC) پس از صعود به بالای سطح 17000 دلار در بازار پیشتاز است و همچنین بیت کوین از نظر تقاضا و محبوبیت به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال در بازار شناخته می شود. در واقع، از 9 ژانویه، شیبا اینو (SHIB) محبوب‌ترین ارز دیجیتال است و پس از آن بیت‌کوین و Polygon در ارزش بازار بعدی سکه قرار دارند.

شیبا اینو محبوب ترین ارز دیجیتال است

SHIB با ارزش کل بازار 4.88 میلیارد دلار در رتبه شانزدهم بازار قرار دارد. از 28 دسامبر، زمانی که به 0.000079 دلار رسید، قیمت SHIB به شدت افزایش یافته است. از 30 دسامبر، این ارز دیجیتال 9 روز از 10 روز را در سبز ثبت کرده است. قیمت شیبا اینو به طور لحظه ای توانست از میانگین متحرک روزانه (MA) 0.0000087 دلار که از 10 نوامبر به عنوان سقف ارز دیجیتال استفاده می شود، فراتر رود.

سوزاندن توکن ادامه دارد

SHIB همچنین از این واقعیت بهره مند شد که وب سایت سوزاندن توکن Shiba گزارش داد که نرخ سوزاندن توکن Shiba Ino بیش از 1300٪ افزایش یافته است و میلیون ها توکن SHIB در یک روز و نیم گذشته به آدرس های رایت توکن ارسال شده است. بیش از 37400646 توکن SHIB در بیست و چهار ساعت گذشته سوزانده شد و در مجموع دوازده تراکنش در این مدت انجام شد. لازم به ذکر است که در 7 ژانویه، توسعه دهندگان اکوسیستم شیبا اعلام کردند که هر تراکنش در شبکه بلاک چین لایه 2 شیباریوم، توکن های شیبا را می سوزاند. این خبر پس از تایید اولیه در 4 ژانویه منتشر شد که توکن BONE اکوسیستم شیبا از تراکنش های شبکه لایه 2 پشتیبانی می کند.

قیمت شبا

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.