منو سایت

شیبا دیگر محبوب نهنگ ها نیست!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای مدت طولانی، شیبا اینو ارز دیجیتال محبوب نهنگ های اتریوم بود. این حمایت به دلیل سود میلیون‌ها دلاری است که افزایش سریع قیمت شیبا در گذشته برای برخی از نهنگ‌ها به همراه داشته است. با این حال، “زمستان رمزنگاری” باعث شد شیبا یکی از بدترین کاهش قیمت خود را تجربه کند. سقوطی که باعث شد نهنگ ها از این سکه میم دور بمانند.

به گزارش Valx و به نقل از bitcoinist، در مقطعی دارایی های Shiba Invi از 5000 کیف پول برتر اتریوم بیش از یک میلیارد دلار ارزش داشت. از آن زمان، قیمت شیبا به طور پیوسته کاهش یافته و نهنگ‌ها به تدریج بخشی از دارایی‌های خود را فروخته‌اند.

حتی زمانی که نهنگ‌های برتر اتریوم در حال کاهش دارایی‌های خود از شیبا بودند، این ارز دیجیتال توانست به 10 بازار ارزهای دیجیتال برتر راه پیدا کند. اما اکنون این دارایی دیگر جایی در سبد سرمایه گذاری نهنگ های برتر ندارد.

این نهنگ ها که به طور متوسط ​​8.4 میلیون دلار اتریوم در کیف پول خود دارند، توکن پلتفرم مانا (MANA) Metaverse را جایگزین شیبا کردند. مانا، بدون احتساب اتر، 35.59 درصد از ارزش کیف پول این گروه را تشکیل می دهد. توکن stETH (اتریوم مستقر در پلتفرم لیدو) با 34.21 درصد در رتبه بعدی قرار دارد و پس از آن توکن ANT با 12.45 درصد قرار دارد.

قیمت شیبا اینو در روز گذشته حدود 5 درصد کاهش داشته است، اما دلیل این کاهش را باید در رویدادهای اقتصادی بزرگتر جستجو کرد.

تحلیل شیبا نشان می دهد که وضعیت این میم سکه چندان هم بد نیست. بیش از 1.8 میلیون کاربر وب سایت CoinMarketCap این توکن را در لیست تماشای خود قرار داده اند و شیبا را به یکی از برترین توکن ها تبدیل کرده اند. همچنین صفحه شیبا هفتمین ارز دیجیتال پربازدید این وب سایت است.

جامعه کاربران این توکن همچنان به سوزاندن SHIB تا حد ممکن برای کاهش عرضه (و افزایش قیمت) ادامه می‌دهد. بر اساس داده های سرویس ردیابی Shibburn، تنها در روز گذشته بیش از 14 میلیون توکن سوزانده شده است. در حال حاضر بیش از 41 درصد از کل عرضه شیبا سوخته است.

در زمان نگارش مقاله، شیبا اینو شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است.