منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیبا با شرکت خودروسازی بوگاتی همکاری می کند

شیبا با شرکت خودروسازی بوگاتی همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیبا با شرکت خودروسازی بوگاتی همکاری می کند

توییت جدیدی از حساب رسمی شیبا اینو اکوسیستم نشان می دهد که همکاری جدیدی بین این سکه و برند خودروهای لوکس «گروه بوگاتی» اعلام خواهد شد.

به گزارش Valx و به نقل از Cryptoglobe، در توییتی خطاب به 3.6 میلیون دنبال کننده این توکن، این پروژه توجه عموم را به اطلاعیه ای در چند روز آینده جلب کرد. این توییت به همراه ویدئویی از تصاویر مختلف شیبوشی روی یک کیف دستی منتشر شده و اکانت رسمی بوگاتی در آن تگ شده است. Shibushi مجموعه انحصاری توکن های NFT اکوسیستم Shiba Ino است که در اکتبر 2022 راه اندازی شد.

گروه بوگاتی قبلا (در نوامبر 2022) از راه اندازی اولین مجموعه NFT خود با همکاری مجموعه معروف BAYC خبر داده بود.

طی این همکاری، تصاویر منحصربفردی از توکن‌های NFT بر روی کیف‌ها و چمدان‌های تولیدی چاپ می‌شود و در سایت‌های معتبر خرده‌فروشی در دسترس خواهد بود. پس از این همکاری، این شرکت در زیرساخت های فیزیکی و ماشین آلات پیشرفته سرمایه گذاری خواهد کرد.

در آن زمان، اندرو حاتم، مدیر عامل بوگاتی، اظهار داشت که این شرکت همیشه به دنبال آزمایش راه های جدید است و معتقد است که وب 3 بخش مهمی از فرهنگ مدرن است. در اطلاعیه این همکاری آمده است:

این فناوری جدید ثبت اختراع به دارندگان NFT اجازه می دهد تا پروفایل های شخصی خود را بر روی محصولات مذکور چاپ کنند.

تحلیل شیبا و داده های درون زنجیره ای نشان می دهد که روزانه 600 حساب به تعداد دارندگان این ارز اضافه می شود. این رقم در اوایل و سال گذشته حدود 1500 آدرس بود. تاثیرات بازار نزولی بر این ارز دیجیتال محبوب آشکار است.