منو سایت

شیباریوم چه زمانی راه اندازی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیباریوم چه زمانی راه اندازی می شود؟

جامعه Shiba Inno نسبت به سال جدید خوشبین است و انتظار دارد پروتکل Shibarium Layer 2 و ادغام های پرداخت جدید به اکوسیستم شیبا اضافه شود. با این حال، قیمت شیبا توکن در سال جاری بیش از 75 درصد کاهش یافته است.

سال 2023 نزدیک است و جامعه شیبا اینو برای سال جدید هیجان زده است. با پیشرفت‌های مختلف در پروژه، هیجان در حال افزایش است، اما توکن SHIB نیز خشم زمستان Crypto 2022 است. قیمت این توکن از بالاترین رکورد خود در اکتبر 2021 بیش از 90 درصد کاهش یافته است. آیا شیبا می‌تواند به این بالا پاسخ دهد. انتظارات جامعه در سال 2023

متصل: شیباریوم چیست؟

شیباریوم چیست؟

با اشاره به انتشار 2023 شیباریوم

توسعه دهنده اصلی Shiba Inu، شیتوشی کوزاما، در توییتر خود به جامعه اطلاع داد که Shibarium به زودی منتشر خواهد شد، اما نه در شب سال نو. او همچنین اشاره می کند که سال آینده “برای بشریت مهم است!” و احتمالاً به عرضه Shibarium در سال 2023 اشاره دارد.

شیباریوم

توییت شیتوتشی کوزاما

Shibarium یک راه حل مقیاس پذیری سطح 2 است که توسط تیم Shiba Inno توسعه یافته است. بسیاری از اعضای انجمن ادعا می کنند که Shibarium اکنون آماده است، اما می گویند که تیم توسعه منتظر لحظه مناسب برای راه اندازی آن است. برخی دیگر بر این باورند که این کار بیشتر طول می کشد زیرا شیتوشی ناشناس یک “تعلیق کلاسیک” است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.