منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت بازی های بلاک چین 2 میلیارد دلار در Metaverse سرمایه گذاری می کند

شرکت بازی های بلاک چین 2 میلیارد دلار در Metaverse سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت بازی های بلاک چین 2 میلیارد دلار در Metaverse سرمایه گذاری می کند

سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری غول بازی های بلاک چین در متاورس

به گفته Yat Siew، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، شرکت Animoca Brands، غول بازی های بلاک چین مستقر در هنگ کنگ، قرار است یک صندوق عظیم 2 میلیارد دلاری به نام Animoca Capital برای سرمایه گذاری در Metaverse جمع آوری کند.

نیکی ایجیا، مدیرعامل این شرکت فاش کرد که صندوق متاورس آینده، که اولین سرمایه گذاری خود را در سال 2023 انجام خواهد داد، بر حقوق مالکیت دیجیتال تمرکز خواهد کرد. همچنین به دنبال ارائه فرصت های دسترسی به شرکت های Web3 است.

اهداف سرمایه گذاری صندوق هیچ گونه محدودیت جغرافیایی نخواهد داشت. Siu، که ابتکار عمل را با یک شریک رهبری خواهد کرد، معتقد است که Animuka Capital نقطه ورود خوبی برای تجارت و سرمایه گذاران Web3 خواهد بود.

مدیرعامل در بیانیه ای اعلام کرد:

“هدف بلندمدت برای ما، و صادقانه بگویم برای من، ایجاد راهی است که در آن همه ما حقوق مالکیت دیجیتال داشته باشیم. امیدوارم این نیز سناریویی ایجاد کند که در آن اموال دیجیتال در سیستم حقوقی به عنوان دارایی فیزیکی شناخته شود.

Animoka Brands خود را به عنوان یکی از برجسته ترین سرمایه گذاران در NFT، بازی های بلاک چین و شرکت های متاورس معرفی می کند.

در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که 110 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری به رهبری Temasek، Boyo Capital و JGV Capital جمع آوری کرده است. Animoca قبلاً اعلام کرده بود که وجوه تازه تزریق شده برای خریدهای استراتژیک، سرمایه‌گذاری و توسعه محصول، تضمین مجوز برای دارایی‌های فکری محبوب، پیشبرد متاورز باز و همچنین ترویج حقوق مالکیت دیجیتال برای کاربران آنلاین استفاده خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.