منو سایت

شبکه بایننس به دنبال رقابت بیشتر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شبکه بایننس به دنبال رقابت بیشتر است

پلتفرم تحلیل بلاک چین مساری گفت که زنجیره بایننس (BNB) قصد دارد در سال 2023، پس از یک سال پرتلاطم برای بازارهای رمزنگاری، رقابتی تر شود. بر اساس گزارش مساری، شبکه بلاک چین بر توسعه فناوری‌های جدید و استراتژی‌های رشد، از جمله راه‌حل‌های مقیاس‌بندی و توان عملیاتی، همراه با پیاده‌سازی ماشین مجازی اتریوم تمرکز خواهد کرد. در این گزارش آمده است:

تیم قصد دارد شبکه را با راه‌حل‌های L2 مانند مانند ZK-rollup و زنجیره‌های جانبی گسترش دهد و با منبع باز بسته اعتبارسنجی، تمرکززدایی را افزایش دهد. با وجود چالش‌هایی که در این مسیر وجود داشت، زنجیره BNB نقشه راه 2022 خود را با موفقیت به پایان رساند. پس از یک سال دراماتیک با چالش‌های فراوان، به نظر می‌رسد زنجیره بایننس تا سال 2023 رقابتی باقی بماند.

آدرس‌های فعال روزانه در این شبکه بلاک چین در سال 2022 افزایش یافت، در حالی که میانگین تراکنش‌های روزانه در حدود 3.4 میلیون در روز ثابت ماند. اشتراک گذاری و عدم تمرکز نیز در شبکه بهبود یافته است.

با این حال، زنجیره BNB در سه ماهه چهارم با چالش هایی از جمله بهره برداری اکتبر مواجه شد. یک هکر 2 میلیون BNB به ارزش نزدیک به 570 میلیون دلار در آن زمان به سرقت برد. اگرچه هیچ کاربری تحت تأثیر این هک قرار نگرفت، حدود 100 میلیون دلار به خارج از زنجیره منتقل شد و هرگز بازیابی نشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.