منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • | شاخص سولانا استیک خبر خوبی برای دارندگان دارد

| شاخص سولانا استیک خبر خوبی برای دارندگان دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
| شاخص سولانا استیک خبر خوبی برای دارندگان دارد

قیمت سولانا به دلیل سقوط اخیر به شدت ضربه خورده است. اگرچه احساسات در جامعه ارزهای دیجیتال در زمان انتشار مقاله ضد رمزنگاری بود، حامیان سولانا همچنان به اکوسیستم اعتقاد دارند.

از زمان قطع شبکه اول اکتبر، سولانا چندین بار در هفته گذشته شاهد کاهش استیکر بوده است. اما همانطور که از نمودار زیر می بینید تعداد استیکرها در زمان نگارش از 38 هزار نفر به 572 هزار نفر افزایش یافته است. یکی از دلایل این امر ممکن است افزایش ضریب ناکاموتو باشد. ضریب ناکاموتو حداقل تعداد گره هایی است که می توانند اجماع را متوقف کنند. نسبت SOL ناکاموتو از 30 به 31 افزایش یافته است. بنابراین، طبق گزارش استخر SolBlaze، واضح است که سولانا به سمت یک شبکه قوی تر و غیرمتمرکزتر حرکت می کند.

سولانا

یکی دیگر از جنبه های مثبت شبکه Solana می تواند رشد درآمد استیکر باشد. همانطور که از نمودار زیر می بینید، درآمد آنها طی 30 روز گذشته افزایش یافته است.

سولانا

استیکرها انگیزه زیادی برای چسبیدن به سولانا داشتند، از سوی دیگر، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو چندان از SOL راضی نبودند. احساسات در چند هفته گذشته بر آلتکوین تأثیر گذاشته است و نشان می دهد که جامعه ارزهای دیجیتال از اقدام اخیر قیمت SOL استقبال نکرده است. با این حال، حجم اجتماعی سولانا در طول ماه گذشته نوسان زیادی نداشته است. عدم رشد از نظر حجم اجتماعی و احساسات منفی پیرامون SOL می تواند در دراز مدت برای دارندگان مضر باشد.

| شاخص سولانا استیک خبر خوبی برای دارندگان دارد

اگرچه سولانا در چند روز گذشته انتقادهای زیادی از سوی جامعه کریپتو دریافت کرده است، اما این موضوع مانع از حضور تیم و کار بر روی سایر پروژه‌های آینده در Web3 نشده است. در 6 اکتبر، Orbis، یک پروتکل وب 3 اجتماعی، اعلام کرد که با Solana بر روی برنامه های کاربردی وب و SDK خود کار خواهند کرد.

باید دید که آیا افزایش تعداد همکاری ها و علاقه حامیان سولانا می تواند برای احیای SOL کافی باشد یا خیر. با این حال، در زمان انتشار، اوضاع برای سولانا تاریک به نظر می رسید، زیرا با 1.80 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با 33.8 دلار معامله می شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)