منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • سیگنال سرمایه گذاری چیست؟ آشنایی با سیگنال های معاملاتی

سیگنال سرمایه گذاری چیست؟ آشنایی با سیگنال های معاملاتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سیگنال سرمایه گذاری چیست؟ آشنایی با سیگنال های معاملاتی

اگر سرمایه گذاری و تجارت ارز دیجیتال را با غاری تاریک پر از گنجینه های ارزشمند مقایسه کنیم، سیگنال سرمایه گذاری مانند یک چراغ قوه روشن است. سیگنال های معاملاتی به معامله گران غیرحرفه ای یا مبتدی کمک می کند تا سرمایه گذاری های سودآور انجام دهند. سرمایه گذاران یا معامله گران تازه کار معمولاً نمی توانند موقعیت های ورودی و خروجی را در بازار ارزهای دیجیتال به درستی شناسایی کنند و این همه به دلیل تجزیه و تحلیل ضعیف داده ها است. در بازارهای معاملاتی مانند ارزهای دیجیتال که نوسان دارند، استفاده از ابزارهای موثر مانند سیگنال های سرمایه گذاری می تواند به عنوان بهترین راه برای کسب سود در نظر گرفته شود.

آشنایی با سیگنال سرمایه گذاری و مطالعه مطالب تخصصی مرتبط برای معامله گران حرفه ای و تازه واردان به طور یکسان ضروری و حیاتی است. زیرا این ابزار سرمایه گذاری به معامله گران کمک می کند تا در بازاری پر نوسان مانند ارزهای دیجیتال سود قابل توجهی کسب کنند. آیا شما یکی از این معامله گران حرفه ای هستید یا به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اید؟ مهم نیست؛ زیرا در این مقاله وبلاگ والکس تجربه بیشتری کسب خواهید کرد و به سود بالاتری دست خواهید یافت.

سیگنال سرمایه گذاری چیست و به چه معناست؟

تجارت سیگنال های سرمایه گذاری

اگر بخواهیم به تعریف تخصصی سیگنال های معاملاتی نگاه کنیم، باید آنها را به عنوان پیشنهاد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نظر بگیریم. به عبارت ساده، سیگنال‌های تجاری پیشنهادها یا توصیه‌هایی برای ورود به یک معامله یا خرید و فروش ارز دیجیتال هستند که با آزمایش و تجزیه و تحلیل داده‌ها ایجاد می‌شوند. هر نوع تحلیل بازار ارز دیجیتال (تحلیل فنی یا بنیادی) می تواند سیگنال سرمایه گذاری ایجاد کند. با این حال، سیگنال هایی که با استفاده از تحلیل تکنیکال و بنیادی تشکیل می شوند معمولاً مؤثرتر هستند.

به یاد داشته باشید، هدف نهایی هر ابزار در دنیای تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، تولید سیگنال هایی است که به سرمایه گذاران و معامله گران توصیه های آگاهانه ارائه می کند. این پیشنهادات شامل خرید و فروش ارزهای دیجیتال می شود و هیچ محدودیتی برای تراکنش وجود ندارد. همه سیگنال های معاملاتی باید دارای سطوح ورودی دقیق، اندازه سود و زیان باشند.

استفاده از سیگنال‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذارانی که رویکردی فعال و پویا برای انجام حرکت‌های سودآور دارند، بسیار سودمند است. به عنوان مثال، سرمایه‌گذاری که قصد دارد بازار را شکست دهد، می‌تواند از سیگنال‌های معاملاتی برای سازماندهی سرمایه‌گذاری خود به گونه‌ای استفاده کند که در نهایت به بازدهی دست یابد.

از سیگنال های سرمایه گذاری فقط برای سرمایه گذاری فعال مناسب است؛ زیرا سرمایه گذاران فعال با انجام حرکات سودآور و مستمر سعی در شکست بازار دارند. اگر شما از آن دسته سرمایه گذارانی هستید که به نوسانات کوتاه مدت توجه نمی کنید و با سرمایه گذاری های به اصطلاح غیرفعال سروکار دارید، این مقاله کمک چندانی به شما نخواهد کرد; Index Investment بهترین گزینه برای شماست.

سیگنال های معاملاتی ارزهای دیجیتال چگونه تولید می شوند؟

بهترین سیگنال‌های سرمایه‌گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال بر اساس تحلیل‌های فنی و بنیادی تولید می‌شوند. همچنین سیگنال های سرمایه گذاری را می توان با استفاده از اندیکاتورهای معاملاتی به دست آورد، اما روند این کار آنقدر حرفه ای است که به این راحتی نمی توان به آن دست یافت. از آنجایی که بیش از ده ها اندیکاتور برای تولید سیگنال های معاملاتی وجود دارد، ترفندهای مختلفی برای شناسایی آنها ابداع شده است.

یکی از این شاخص ها استفاده از تجربه است که با ترکیب تکنیک های معاملاتی به دست می آید. بهترین راه برای دریافت سیگنال های معاملاتی استفاده از نمودارهای فنی، تحلیل تکنیکال و بنیادی و تکیه بر اطلاعات جمع آوری شده از بازار است. اطلاعات بلااستفاده معمولا از منابع مختلف (مانند کانال های خبری در شبکه های اجتماعی) به دست می آید و نتیجه خوبی ندارد. سپس به چند شاخص دیگر برای شناسایی سیگنال سرمایه گذاری اشاره می کنیم:

نمودار روند خطی

نمودارهای روند را می توان در پلتفرم های بازار ارزهای دیجیتال مانند TradingView به دست آورد. به عنوان مثال، می توانید یک نشانگر را در این پلتفرم انتخاب کنید و یک الگو برای آن تعیین کنید. این الگو را می توان در یک دوره زمانی به قیمت آن ارز دیجیتال مرتبط کرد. در این پلتفرم سرمایه گذار می تواند اندیکاتورها و ارزهای دیجیتالی مورد نظر خود را طراحی کند تا سیگنال معاملاتی دریافت کند.

رمزگشایی الگوهای قیمت گذاری

هنگامی که نموداری برای یک شاخص خاص ایجاد می شود، الگوی مربوطه نیز تشکیل می شود. رمزگشایی الگوهایی که پس از ایجاد نمودار ایجاد می شوند می تواند به تولید سیگنال های سرمایه گذاری مفید کمک کند. به عنوان مثال، این را می توان از طریق تجزیه و تحلیل دقیق مانند الگوی سر و شانه انجام داد (الگوی سر و شانه، حمایت و مقاومت (حمایت و مقاومتشمعدان های متوالی که بازار خرس یا گاو نر را شناسایی می کند (گاو نر/خرس) و غیره به سیگنال های تجاری مفید.

پیش بینی قیمت

تحلیل سیگنال های معاملاتی رابطه نزدیک و مستقیمی با پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال دارد. شاخص پیش بینی قیمت معمولاً در ساختار نمودار قرار می گیرد و وجود دارد. مگر اینکه شکست در یک یا دو جهت قیمت (پایین یا بالا) از این الگو پیش‌بینی شود.

هنگام سیگنال دهی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

سیگنالینگ

یکی از مهم ترین نکاتی که در سیگنال دهی باید به آن توجه کرد، عدم اعتماد به کانال ها و افراد مختلف است (به خصوص آنهایی که فقط محتوای تبلیغاتی و تبلیغاتی دارند). یک سرمایه گذار باید به طور مداوم به تحقیق و تحلیل خود ادامه دهد تا سیگنال سرمایه گذاری مناسب را بیابد و از آن بهره ببرد. سیگنال سرمایه‌گذاری معمولاً سلیقه‌ای است و اگر به سیگنال‌های مختلف نگاه کنید، متوجه می‌شوید که هر فردی بر اساس تحلیل و استراتژی‌های خود به آن رسیده است.

یک سیگنال سرمایه گذاری موثر سیگنالی است که خودتان با تحلیل و ارزیابی خود به دست آورده اید. از سوی دیگر، سیگنال سرمایه گذاری شما نیز شخصی است و ممکن است برای مخاطب مناسب نباشد. در اینجا چند دستورالعمل قابل توجه سیگنالینگ آورده شده است:

اندازه گیری نوسان

راه های زیادی برای شناسایی و اندازه گیری نوسانات در بازارهای مالی وجود دارد. مانند بسیاری از شاخص های دیگر، بالاترین یا کمترین نوسان می تواند بر بازار (مانند بازار ارزهای دیجیتال) تأثیر بگذارد.

کنترل احساسات

تصمیمات مبتنی بر احساسات منجر به استراتژی های اشتباه می شود. استراتژی های ناقص همچنین باعث تحلیل ضعیف می شوند و به همین ترتیب می توانند منجر به ایجاد سیگنال های تجاری ناکارآمد شوند.

ارزش گذاری

ارزش گذاری بیش از حد در مقایسه با شاخص های بازار یا قیمت یک ارز دیجیتال می تواند در نهایت سیگنال های فروش ایجاد کند.

شاخص میانگین متحرک

بیشتر سرمایه گذاران فقط به میانگین متحرک روزانه 50 یا 200 توجه ویژه دارند. در این میان گونه های دیگری از این شاخص نیز رایج هستند. به عنوان مثال، هنگامی که 2 میانگین متحرک مختلف روی نمودار برخورد می کنند، می توان یک سیگنال سرمایه گذاری خوب تولید کرد.

نرخ بهره

تغییرات نرخ بهره می تواند نشان دهنده تغییرات مهم در بازارهای مالی مختلف باشد. در همین حال، با سیگنالینگ هوشمند می توانید یک سرمایه گذاری سودآور را شروع کنید.

ما بهترین ارائه دهندگان سیگنال سرمایه گذاری را به شما معرفی می کنیم

بهترین منابع سیگنال

این بخش محبوب ترین و شناخته شده ترین منابع سیگنال برای بازار ارزهای دیجیتال را فهرست می کند. این موارد عبارتند از:

 • MyCryptoParadise
 • eToro
 • CryptoSignals.org
 • سیگنال آبی می دهد
 • سیگنال تجاری C4
 • CoinSignals
 • CryptoAlarm
 • Learn2Trade
 • FatPigSignals
 • گورو سیگنال های رمزنگاری
 • 2 ماه
 • زیگنال
 • سیگنال های رمزنگاری جهانی
 • تانک نهنگ
 • MyCryptoParadise

مقایسه منابع سیگنال بازار ارز دیجیتال

انتخاب سیگنال سرمایه گذاری

هر یک از منابع سیگنال سرمایه گذاری ذکر شده در بالا دارای مشخصات و هزینه های خدمات سیگنال هستند. ما همچنین پیش رفته ایم و برخی از شرایط این منابع را در یک جدول مقایسه جامع زیر ذره بین قرار داده ایم. اگر قصد دریافت سیگنال سرمایه گذاری از طریق این منابع را دارید، لطفا به اطلاعات جدول زیر توجه کنید:

نتیجهتعرفه ارائه خدماتمنبع سیگنال
5 از 5پس از تماس با مشتری اعلام خواهد شدMyCryptoParadise
5 از 535 تا 175 یوروCryptoSignals.org
امتیاز 4.7 از 5حدود 229.99 یورو (نسخه ماهانه) حدود 899.99 یورو (نسخه مادام العمر)سیگنال آبی می دهد
4.5 از 559 تا 179 یورو در ماهسیگنال معاملاتی 4C
4.5 از 5رایگان (برای 0.1 BTC، در سال)CoinSignals
امتیاز 4.3 از 5249 یورو (نسخه ماهانه) 949 یورو (نسخه سالانه) 1249 یورو (نسخه مادام العمر)CryptoAlarm

آیا برای سیگنالینگ سودآور آماده هستید؟

بسیاری از سرمایه گذاران بی تجربه و جدید به روبات ها یا کانال های سیگنال اعتماد می کنند و تصمیم به سرمایه گذاری می گیرند. این مهمترین ویژگی یک بازار نوپا و پر ریسک است. از سوی دیگر، کسانی که تجربه بیشتری دارند و بازارهای مالی مانند بازار ارزهای دیجیتال را به خوبی می شناسند، منابع بهتری برای تولید سیگنال های سرمایه گذاری دارند و موفق تر هستند. فرقی نمی‌کند سیگنال‌های سرمایه‌گذاری را از یک ربات، یک ارائه‌دهنده سیگنال تجاری یا خودتان ایجاد کنید، همچنان به مشاوره تخصصی و تحقیقات بیشتر در این زمینه نیاز دارید. در این قسمت از وبلاگ والکس تصمیم گرفتیم با بررسی موضوعات مرتبط با سیگنال های سرمایه گذاری به شما در تصمیم گیری های مهم تری کمک کنیم.

شما می توانید با مطالعه محتوای تخصصی دنیای ارزهای دیجیتال در Wallex دانش خود را در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال افزایش دهید. امکاناتی را نیز در اختیار شما قرار داده ایم تا پس از تحلیل مفید برای سرمایه گذاری مشکلی نداشته باشید.

نظر شما در مورد نحوه تولید سیگنال سرمایه گذاری چیست؟ آیا تجربه استفاده موثر و سودآور از سیگنال های آنلاین را دارید؟ به نظر شما آیا می توان به اطلاعات کانال های سیگنال در شبکه های اجتماعی تکیه کرد؟