منو سایت

سکه جدید Mime به نجات سولانا می آید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سکه جدید Mime به نجات سولانا می آید

اکوسیستم سولانا به دلیل ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) در مورد رابطه خود با تبادل ناموفق FTX آسیب دید. پس از فروپاشی بازار سهام، اکوسیستم سولانا سعی کرد از مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید فاصله بگیرد. حتی وب‌سایت بررسی بلاک چین و کریپتو مساری در 15 دسامبر مروری بر اکوسیستم سولانا و نحوه تأثیرگذاری آن توسط انفجار FTX منتشر کرد.

اما پروژه جدیدی به نام Bonk در چند روز گذشته خبرساز شد و قیمت آن افزایش یافت و به سولانا کمک کرد تا از مشکلات خود استراحت کند.

متصل: سکه میم جدید سولانا

میم کوین سولانا
Bunk چیست و چگونه به سولانا کمک می کند؟

طبق وب سایت رسمی Bonk، Bonk نماینده جامعه Solana است. که باعث شد سولانا در وهله اول رشد کند. این ژتون اولین میم سکه با موضوع سگ و ظاهر در شبکه سولانا است که “توسط مردم و برای مردم” ساخته شده است. وب سایت رسمی توکن می گوید:

مشارکت کنندگان Bonk از تکنیک سمی Alameda خسته شده بودند و می خواستند یک سکه میم سرگرم کننده ایجاد کنند که در آن همه سهم منصفانه ای داشته باشند.

این مطمئناً تأثیری بر جامعه سولانا و کل دنیای ارزهای دیجیتال خواهد داشت زیرا قیمت توکن در 24 ساعت گذشته 214 درصد افزایش یافته است.

توییت اخیر Solana Legend، یکی از بنیانگذاران Frictionless Capital، نشان می دهد که این memecoin استفاده از شبکه را افزایش داده است و 3300 تراکنش در ثانیه را ثبت کرده است. این معیار ثابت می‌کند که سولانا، «قاتل اتریوم» نمرده است و توسط یک جامعه رو به رشد حمایت می‌شود.

با نرخ سوزاندن توکن چشمگیر و صرافی های اصلی که آن را برای معاملات آزاد فهرست می کنند، Bonk در حال حاضر نامی برای خود دست و پا کرده است. انتظارات از این میم سکه بالاست. به عنوان مثال، بسیاری می پرسند: آیا بونک سولانا را از انقراض نجات خواهد داد؟

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.