منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سولانا از نظر ارزش بازار از رقبای خود بهتر عمل کرد

سولانا از نظر ارزش بازار از رقبای خود بهتر عمل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سولانا از نظر ارزش بازار از رقبای خود بهتر عمل کرد

سولانا، قاتل اتریوم که خود را “قاتل اتریوم” معرفی می کند، در چند ماه گذشته به دلیل بازار نزولی و روابط آن با صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX متحمل ضرر شده است. اما اخیراً این ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار از شیبا اینو و ترون پیشی گرفته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، SOL در زمان نگارش این مقاله همچنان این موقعیت را با ارزش بازار حدود 4.8 میلیارد دلار حفظ کرده است. این اقدام صعودی باعث افزایش 1.47 درصدی قیمت کریپتو در بازه زمانی روزانه و افزایش 34 درصدی در هفت روز گذشته شده است.

کاتالیزورهای رشد سولانا

سولانا اخیراً به دلیل دو کاتالیزور اصلی در حال تغییر بوده است. ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم اخیراً در توئیتی درباره اکوسیستم آشفته سولانا گفت که «فرصت‌طلبان» قبلاً این پلتفرم را ترک کرده‌اند و سولانا آینده درخشانی در پیش دارد. این توییت به جامعه نشان داد که صنعت ارزهای دیجیتال مکانی برای رشد است و تنها در یک هفته قیمت SOL را تا 42 درصد افزایش داد. Bonk، سکه جدید و تنها میم در اکوسیستم سولانا نیز خبرساز شده است. با توجه به انتشار توکن Bonk، تعداد تراکنش ها در زنجیره افزایش یافت که باعث افزایش بیشتر احساسات سرمایه گذاران شد.

این فشار صعودی با نزدیک شدن به مهاجرت شبکه هلیوم به بلاک چین Solana انجام می شود که مطمئناً قیمت SOL را بالا می برد. با این حال، با مهاجرت DLabs و مجموعه NFT آن، y00ts، به Polygon، تراکنش‌های مربوط به NFT در شبکه ممکن است کاهش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.