منو سایت

سه چهارم دارندگان توکن شیبا ضرر دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سه چهارم دارندگان توکن شیبا ضرر دارند

داده‌های شبکه اتریوم نشان می‌دهد که نزدیک به 75 درصد از کسانی که روی میم کوین Shiba Inu سرمایه‌گذاری کرده‌اند در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار دارند. با وجود این مشکل، مالکان همچنان این دارایی را در اختیار دارند.

با توجه به Valx و به نقل از Cryptoglobe، اطلاعات در سایت IntoTheblock نشان می دهد که 75 درصد از سرمایه گذاران شیبا خارج از محدوده سود هستند. این بدان معنی است که آنها توکن های خود را با قیمتی بالاتر از ارزش فعلی خریداری کردند. اکنون تنها 16 درصد از مالکان شیبا سودآور هستند. 9 درصد باقی مانده در محدوده سر به سر هستند.

وضعیت سودآوری توکن شیبا اینو برای دارندگان
وضعیت سودآوری توکن شیبا اینو برای دارندگان

علیرغم فضای تاریک در بازار ارزهای دیجیتال، داده ها نشان می دهد که تعداد آدرس های منحصر به فرد دارندگان شیبا از 1.227 میلیون به 1.228 میلیون در ماه گذشته افزایش یافته است. با روند فعلی، هر روز 1500 آدرس جدید به تعداد مالکان شیبا اضافه می شود.

دارندگان شیبا علاقه چندانی به فروش این ارز نشان نمی دهند. میانگین زمان ذخیره این ارز در صرافی Coinbase قبل از فروش یا انتقال آن به یک آدرس شخصی بیش از 200 روز است.

برگزاری ارز دیجیتال شیبا اینو تا زمانی ادامه دارد که به دلیل اتفاقات ناگواری مانند ورشکستگی صرافی FTX وضعیت بازار مساعد نباشد و قیمت اکثر ارزهای دیجیتال در این مدت کاهش یافته است. شیبا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و قیمت آن در یک ماه گذشته 8 درصد کاهش داشته است.

به نظر می رسد عامل اصلی امیدواری سرمایه گذاران به این ارز، خوش بینی نسبت به موفقیت برنامه سوزاندن توکن، همراه با افزایش نرخ استفاده از آن باشد.

اعضای جامعه کاربران این دارایی دیجیتال راه های مختلفی را برای ثبت توکن ها پیشنهاد و اجرا کرده اند.