منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سناتورهای آمریکایی مصمم به پیگیری سریع صورت حساب ارزهای دیجیتال با وجود سقوط FTX هستند

سناتورهای آمریکایی مصمم به پیگیری سریع صورت حساب ارزهای دیجیتال با وجود سقوط FTX هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سناتورهای آمریکایی مصمم به پیگیری سریع صورت حساب ارزهای دیجیتال با وجود سقوط FTX هستند

قوانین حمایت از مصرف کننده به دلیل بحران FTX سخت تر می شود

سناتورهای آمریکایی دبی استابنو و جان بوزمن تعهد خود را برای انتشار نسخه نهایی قانون حمایت از مصرف کننده دیجیتال 2022 (DCCPA) در پی شکست تکان دهنده FTX دو چندان کردند.

برای مدت کوتاهی، جامعه ارزهای دیجیتال مطمئن نبود که سناتورها چگونه به بحران FTX پاسخ خواهند داد، زیرا لایحه DCCPA به شدت توسط سم بانکمن، مدیر عامل FTX حمایت می‌شد.

اما اعضای کمیته کشاورزی، غذا و جنگلداری مجلس سنای ایالات متحده در بیانیه ای در 10 نوامبر مجدداً نیات خود را تأیید کردند و گفتند: “رویدادهایی که در این هفته رخ داده است، نیاز آشکار به نظارت فدرال بیشتر بر دارایی های صنعت دیجیتال را تقویت می کند.”

سناتور بوزمن نوشت: “رئیس استابنو و من متعهد به پیشبرد نسخه نهایی DCCPA هستیم، که چارچوبی قانونی ایجاد می کند که همکاری بین المللی را امکان پذیر می کند و به مصرف کنندگان اطمینان بیشتری می دهد که سرمایه گذاری های آنها ایمن است.”

به نظر می رسد سام بنکمن از حامیان قوی لایحه ارزهای دیجیتال باشد. او در چندین جلسه استماع سنا شرکت کرد و آخرین نشریه خود را با عنوان «استانداردهای بالقوه برای صنعت دارایی دیجیتال» در 19 اکتبر منتشر کرد.

سناتورها جزئیات بیشتری در مورد اینکه DCCPA در چه مرحله ای است و یا اینکه چه زمانی این لایحه برای بررسی در سنا مطرح می شود، فاش نکردند.

در صورت تصویب قانون، DCCPA به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) – یکی از دو تنظیم کننده بازار ایالات متحده – اختیارات نظارتی گسترده‌ای بر این بخش می‌دهد.

این لایحه هنوز باید توسط سنا و مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شود و توسط رئیس جمهور جو بایدن امضا شود تا به قانون تبدیل شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.