منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سقوط شدید ارز دیجیتال FTT پس از مناقشه بزرگترین صرافی های جهان

سقوط شدید ارز دیجیتال FTT پس از مناقشه بزرگترین صرافی های جهان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سقوط شدید ارز دیجیتال FTT پس از مناقشه بزرگترین صرافی های جهان

سقوط شدید ارز دیجیتال FTT پس از مناقشه بزرگترین صرافی های جهان

این خبر در بحبوحه اختلافات تجاری بین صرافی FTX و صرافی بایننس، دو تا از بزرگترین صرافی‌ها در بخش کریپتو منتشر شد. همزمان با سقوط بازار امروز صبح، ارز دیجیتال FTT با افت شدید روبرو شد و در کمتر از چند ساعت 30 درصد از 22 دلار به 15 دلار سقوط کرد.
مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، در ۶ نوامبر توییت کرد که صرافی پس از افشای مشکلات اخیر ترازنامه، مدیر عامل FTX، سام اینکمن فرید، فروش دارایی‌های ارز دیجیتال FTT خود را آغاز خواهد کرد. شرکت تحقیقاتی آلامدا در گزارشی در 13 آبان اعلام کرد که بیشتر دارایی های خود را در ارزهای غیرنقدی از جمله ارزهای دیجیتال FTT سرمایه گذاری کرده است که به گفته بسیاری از کارشناسان خبر خوبی نیست و احتمال کاهش شدید ارزش آن وجود دارد. این شرکت.

پس از توییت های ژائو، سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، سعی کرد بازار را آرام کند. او دیروز گفت که وضعیت مبادله اش “خوب” است و از FTX و Binance خواست تا برای صلاح صنعت با هم همکاری کنند. کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda، پیشنهاد خرید دارایی‌های رمزنگاری FTT بایننس را به قیمت 22 دلار برای هر توکن داد.

در یادداشتی که در 7 نوامبر منتشر شد، بازارساز B2C2 گفت که قیمت Solana و ارز دیجیتال FTT می‌تواند به مهم‌ترین نقاط داده برای نظارت بر مسیر بازار کریپتو در این هفته تبدیل شود. معامله گران در بازار نگران هستند که کاهش قیمت ارز دیجیتال FTT بر آلامدا تأثیر منفی بگذارد که میلیاردها دلار در ترازنامه خود نگهداری می کند.

چنین کاهشی می تواند بر صرافی ای که به آن مرتبط است، FTX، تأثیر بگذارد. این شرکت در حال حاضر با بازخوردهای زیادی از مشتریان سروکار دارد. با این حال، FTX در توییت اخیر خود گفت که صف برداشت “کاهش می یابد و به سطوح معقول تر باز می گردد.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)