منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سقوط بایننس یا تتر بازار ارزهای دیجیتال را نابود خواهد کرد

سقوط بایننس یا تتر بازار ارزهای دیجیتال را نابود خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سقوط بایننس یا تتر بازار ارزهای دیجیتال را نابود خواهد کرد

سقوط بایننس یا تتر بازار ارزهای دیجیتال را نابود خواهد کرد

شیبتوشی ناکاموتو، خالق دوج کوین، معتقد است که سقوط احتمالی صرافی ارز دیجیتال بایننس یا تتر، ناشر استیبل کوین USDT، می‌تواند کل صنعت را به طور جدی بی‌ثبات کند. او همچنین به مردم توصیه کرد قبل از ورود به آن و ویژگی‌های آن، تحقیقات مناسبی انجام دهند. ارزهای دیجیتال را بشناسید.

سقوط تتر و بایننس می تواند ویرانگر باشد

یکی از خالقان میم Dogecoin، بیلی مارکوس (که بیشتر با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می‌شود)، معتقد است که اگر بایننس یا تتر شکست بخورند، می‌توان برای ارزهای دیجیتال اقدام کرد. این مهندس نرم افزار آمریکایی همچنین گفت که افراد بیشتری متوجه شده اند که تمرکز بیش از حد یک “ضعف بزرگ” است. برای هر کسی که نگران از کار افتادن بایننس یا تتر است، اگر یکی از آنها پایین بیاید، تقریباً بازی تمام شده است.

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر از جمله کسانی بود که با ایده ناکاموتو موافق بود. او گفت که چنین سقوط احتمالی بدون شک پایان ارزهای دیجیتال خواهد بود. با این حال، خالق Dogecoin معتقد است که رویداد نامطلوب احتمالی به معنای مرگ ارزهای دیجیتال نیست، بلکه باعث سقوط جدی بازار خواهد شد. تقریباً هر اختلالی در گذشته، از جمله سقوط اخیر صرافی FTX، باعث افت شدید بازار و وحشت کاربران ارزهای دیجیتال شده است. این عدم قطعیت همچنین باعث شده است که منتقدان بیت کوین را مرده اعلام کنند.

علیرغم اینکه بیت کوین بیش از 460 بار در رسانه های جریان اصلی مرده خوانده شده، همچنان قوی است و به گسترش حضور خود در سراسر جهان ادامه می دهد. این دارایی در اقتصادهای شکننده مانند السالوادور و جمهوری آفریقای مرکزی به ارز قانونی تبدیل شده است، در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عرضه محدود، این دارایی را به عنوان محافظ در برابر تورم می دانند.

بایننس چگونه کار می کند؟

برخی از فعالان بازار انتظار داشتند که بحران FTX یک اثر دومینو ایجاد کند و سایر شرکت ها را به سمت ورشکستگی سوق دهد. بایننس، بزرگترین پلتفرم ارزهای دیجیتال، اطمینان داد که ترازنامه آن پایدار است و حتی صندوق دارایی ایمن برای کاربران (SAFU) خود را به یک میلیارد دلار افزایش داد تا از مشتریان در مواقع اضطراری محافظت کند. علاوه بر این، این شرکت یک صندوق بازیابی صنعت را معرفی کرد که می تواند به پروژه های درگیر در زمان های آشفته کمک کند. برای کاهش بیشتر اثرات منفی سقوط FTX، بایننس در حال ایجاد یک صندوق بازیابی برای کمک به پروژه هایی است که اساسا سالم هستند اما در بحران نقدینگی قرار دارند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.