منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سروصدای این پلتفرم در شبکه Arbitrom توجه ها را به خود جلب کرد

سروصدای این پلتفرم در شبکه Arbitrom توجه ها را به خود جلب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سروصدای این پلتفرم در شبکه Arbitrom توجه ها را به خود جلب کرد

شبکه سود (Gains Network) مبادله مشتقات رمزنگاری یک ماه پس از راه‌اندازی، حجم معاملاتی ۱.۶ میلیارد دلاری در بلاک چین Arbitrum ثبت کرد. شبکه Gaines در اصل مبتنی بر شبکه Polygon بود و gTrade را اجرا می‌کند که یک پروتکل تجاری حاشیه غیرمتمرکز است.

پلتفرم Gains به کاربران اجازه می دهد تا مشتقات مالی را بر روی دارایی های مختلف، از جمله توکن های رمزنگاری، سهام و شاخص های ایالات متحده از طریق تراکنش های مبتنی بر قرارداد هوشمند، معامله کنند. از زمان راه‌اندازی Arbitrum، gTrade تقریباً ۱.۱ میلیون دلار کارمزد Arbitrum ایجاد کرده است که بین کسانی که توکن اصلی پلتفرم، GNS را دارند، توزیع شده است.

GTrade هم روی بلاک چین و هم در شبکه Polygon که برای اولین بار در اواخر سال 2021 راه اندازی شد، فعالیت قابل توجهی داشته است. تنها در شبکه زنجیره جانبی Polygon، از اکتبر 2021 بیش از 23 میلیارد دلار حجم تراکنش را پردازش کرده است.

برای افزایش فعالیت، شبکه Gaines اخیرا یک مسابقه تجاری راه اندازی کرده است که 100000 دلار جایزه به معامله گرانی که ممکن است در افزایش حجم اخیر شرکت کرده باشند، ارائه می کند.

براساس داده‌های CoinGecko، توکن GNS در ساعت 10:00 صبح به وقت شرقی با 11.5 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با قیمت 6.27 دلار معامله شد. این توکن در هفته گذشته 40 درصد افزایش یافته و ارزش بازار آن 173 میلیون دلار است.
ظاهر شبکه Gaines در بلاک چین Arbitrum به ویژه قابل توجه است زیرا به عنوان یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 برای اتریوم عمل می کند و تراکنش های سریع تر و ارزان تری را ارائه می دهد و در عین حال امنیت شبکه و قابلیت ترکیب بندی را حفظ می کند.

این پلتفرم به ویژه در زمینه پروتکل های معاملاتی مشتقات، فعالیت کاربران قابل توجهی را به خود جلب کرده است. با ظهور Gains، Arbitrom اکنون دو پروتکل معاملاتی مشتقات محبوب دارد. GMX اولین بود و از آن زمان تا کنون رهبری وب را بر عهده داشته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.