منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری 4 میلیارد دلاری بزرگترین شرکت مخابراتی ژاپن در وب 3

سرمایه گذاری 4 میلیارد دلاری بزرگترین شرکت مخابراتی ژاپن در وب 3

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری 4 میلیارد دلاری بزرگترین شرکت مخابراتی ژاپن در وب 3

بزرگترین شرکت مخابراتی ژاپن 4 میلیارد دلار در Web3 سرمایه گذاری کرده است

اپراتور تلفن همراه پیشرو ژاپن (NTT Docomo) قصد دارد بین 500 تا 600 میلیارد ین (حدود 4 میلیارد دلار) در فناوری Web3 سرمایه گذاری کند. شرکا همچنین دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به این رشته از جمله رهبران تجاری و مهندسان ارائه خواهند کرد.

ورود به فضای Web3

بر اساس بیانیه مطبوعاتی اخیر، NTT Docomo و Accenture بر روی سه نکته اصلی تمرکز خواهند کرد: پرداختن به مسائل ESG، ایجاد یک پلتفرم فناوری Web3 و توسعه استعدادها.

هدف نهایی آنها ترویج پذیرش جهانی وب 3، ارائه مزایای آن به کاربران و تبدیل ژاپن به مرکز چنین فناوری است. NTT Docomo قصد دارد تا 4 میلیارد دلار به این بخش برای سرعت بخشیدن به فرآیندها اختصاص دهد. Motoyuki، رئیس و مدیر عامل این شرکت مخابراتی، Web3 را تاثیرگذارترین توسعه فناوری از زمان اینترنت توصیف کرد. وی افزود که همکاری با Accenture با پیاده سازی بلاک چین و ایجاد یک محیط امن برای کاربران، زیرساخت های اجتماعی را متحول خواهد کرد.

آتسوشی آگاوا، مدیرعامل Accenture نیز در مورد این همکاری اظهار نظر کرد:

همکاری ما با NTT DOCOMO برای ساختن یک پلتفرم صنعتی با استفاده از بلاک چین و سایر فناوری‌های دیجیتال طراحی شده است… ما با استفاده از تجربه‌ای که در توسعه منطقه‌ای از طریق همکاری با صنعت، دولت و محیط‌های ذینفعان دانشگاهی به دست آورده‌ایم، به تسریع پذیرش Web3 کمک می‌کنیم. خوب

Web3 در حال حاضر راه خود را به اقتصاد ژاپن باز کرده است. شرکت های محلی و حتی دولت از این فناوری برای رسیدگی به مسائل آب و هوایی استفاده می کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.