منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری شرکت مدیر عامل سابق توییتر در استخراج بیت کوین

سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری شرکت مدیر عامل سابق توییتر در استخراج بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری شرکت مدیر عامل سابق توییتر در استخراج بیت کوین

سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری جک دوروسی در استخراج بیت کوین

Gridless، یک شرکت استخراج بیت کوین مستقر در کنیا، اعلام کرده است که یک دور اولیه ۲ میلیون دلاری به رهبری سرمایه‌گذار استیل مارک و شرکت پرداخت دیجیتال بلاک جمع‌آوری کرده است.

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، Gridless از شبکه های کوچک برای انرژی های تجدید پذیر در روستاهای آفریقا استفاده می کند. این شرکت در پنج قرارداد آزمایشی برای پروژه های مختلف در مناطق روستایی کنیا با شرکت هیدروالکتریک آفریقایی HydroBox شرکت کرده است. سه تا از این خلبان ها در حال حاضر عملیاتی هستند.

همچنین ساخت و مدیریت عملیات مرکز داده در جوامع روستایی که مشتریان صنعتی یا تجاری سنتی در دسترس نیستند را تامین مالی می کند.

اریک هرسمن، مدیر عامل Gridless، در مورد توسعه این شرکت اظهار داشت:

کار ما در حمایت از توسعه‌دهندگان شبکه انرژی تجدیدپذیر کوچک، شکاف صنعت استخراج ارزهای دیجیتال را با کمک به توسعه‌دهندگان در مقیاس‌بندی سریع‌تر، پایدارتر بودن و خدمت به هزاران خانوار پر می‌کند. این سرمایه‌گذاری و اعتبار بالای شرکت‌ها از طرف ما به این معنی است که می‌توانیم با علم به سرمایه و حمایت استراتژیک مورد نیاز، توسعه خود را تسریع کنیم.

توماس تمپلتون، که اتفاقاً رهبر استخراج بیت کوین و کیف پول در Block است، توضیح داد که Gridless نشان دهنده یک تناسب استراتژیک نزدیک با چشم انداز این شرکت برای امکان استفاده رو به رشد از انرژی پاک از شبکه در ترکیب با مراکز استخراج بیت کوین در سراسر جهان است.

اگرچه عملیات استخراج بیت کوین در برخی از نقاط جهان هنوز به سوخت های فسیلی برای تامین انرژی تاسیسات خود متکی است، بسیاری از آنها به راه های پایدار برای حرکت رو به جلو روی می آورند. گفتگو در مورد استخراج بیت کوین به تدریج به زیرساخت های تجدیدپذیر و سبز منتقل شده است.

در واقع، گزارشی از سوی شورای استخراج بیت کوین منتشر شد که در آن بیان شد که صنعت استخراج بیت کوین به طور کلی، استفاده از انرژی پایدار را تا سه ماهه اول سال 2022 تا 52.2 درصد افزایش داده است و اکنون یکی از پایدارترین صنایع در جهان است. در سال گذشته، استفاده از انرژی پایدار در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال نیز 59 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.