منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری در بازار نامطمئن ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در بازار نامطمئن ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری در بازار نامطمئن ارزهای دیجیتال

چگونه در زمان نامشخص بودن بازار در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

آیا معامله گران هنگام سرمایه گذاری در بازار نامطمئن ارزهای دیجیتال می توانند موفق شوند؟ بازارهای نامطمئن ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشند، اما اغلب آنها بیشترین پاداش را به همراه دارند، بیت کوین تنها نمونه ای از دارایی است که علیرغم شرایط بازار از حد انتظار فراتر رفته است. بازارهای نامطمئن به عنوان بازارهایی تعریف می شوند که پیش بینی عملکرد آینده آنها دشوار است. به عنوان مثال، تقریباً غیرممکن است که کسی زمان رکود بزرگ، تاریخ دقیق شروع و پایان و اینکه کدام پروژه ها در زمان های سخت پیشرفت کرده اند را مشخص کند. در حالی که این می تواند برای سرمایه گذاران جدید بسیار ترسناک باشد، این بازارهای نامطمئن نیز می توانند سودآورترین باشند و فرصتی عالی برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا به صورت استراتژیک خود را برای سودهای سه رقمی یا حتی چهار رقمی قرار دهند.

صرف نظر از تأثیر بهبودی پس از همه‌گیری کووید-19، سرمایه‌گذاران ممکن است همچنان در بازارهای مالی سرمایه‌گذاری خوبی داشته باشند، حتی در بازارهای پرنوسان مانند صنعت ارزهای دیجیتال. اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران هنوز در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تردید دارند، اما هنوز پتانسیل رشد دارایی های آنها وجود دارد. برای مثال، کسانی که قبلاً بیت کوین داشتند احتمالاً نمی توانستند در پوست خود جای بگیرند زیرا بیت کوین از 28000 دلار به 65000 دلار رسید.

چه چیزی سرمایه گذاری در بازار نامشخص ارزهای دیجیتال را دشوار می کند؟

حتی با وجود بهترین ابزارهای موجود برای سرمایه گذاران، پیش بینی اینکه بازار به کجا خواهد رفت با دقت 100 درصد دشوار است. حتی با با استعدادترین متخصصان، بدست آوردن یک تصویر دقیق از اینکه بازار به کجا می رود و کجا باید پول خود را سرمایه گذاری کنید دشوار است. در حالی که انتظار می‌رود بیت کوین به بیش از 100000 دلار برسد، این تنها یک پیش‌بینی است و بسیاری از سرمایه‌گذاران را متعجب کرده است که در حال حاضر باید پول خود را کجا تخصیص دهند.

آیا تنوع بخشی استراتژی خوبی برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال است؟

معمولا توصیه ای که به سرمایه گذاران داده می شود تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری است. فلسفه این نیست که تمام پول خود را در یک دارایی سرمایه گذاری کنید. اعتقاد بر این است که هزاران دارایی وجود دارد، بنابراین گسترش سرمایه گذاری شما می تواند به کاهش برخی از ریسک های ذاتی سرمایه گذاری در یک دارایی کمک کند. در حالی که این امر در بازارهای سنتی منطقی است، این دیدگاه با مخالفانی مواجه شده است، که استدلال می‌کنند که تنوع صرفاً یک افسانه است، تا حدی به این دلیل که بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر ارتباط نزدیکی با بیت‌کوین و یک ترفند بازاریابی دارند. برای تشخیص سکه استفاده می‌شود. از سوی دیگر، ارزش گذاری مناسب سکه، از جمله خود کد را از بین می برد. برخلاف شرکت‌های عمومی که کاربران سهام می‌خرند، ارزیابی پتانسیل یک پروژه ارز دیجیتال بسیار پیچیده‌تر است و به دانش فنی بیشتری نیاز دارد. به این دلایل، استراتژی های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کمی پیچیده تر از تنوع می شوند.

چه استراتژی های سرمایه گذاری دیگری توصیه می شود؟

سرمایه‌گذاران اغلب تشویق می‌شوند از یکی از این دو استراتژی استفاده کنند، یا فهرستی از سکه‌های با ریسک متوسط ​​تا بالا تهیه کنند، یا ببینند که چگونه سکه‌ها از قیمت بیت‌کوین تقلید می‌کنند.

ابتدا، کارشناسان پیشنهاد می کنند که کاربران چندین ارز را در سبد خود انتخاب کنند (1 تا 3 ارز دیجیتال) و فهرست متنوعی از سکه ها و توکن ها از ریسک متوسط ​​تا بالا را تهیه کنند. این لیست باید شامل چندین سکه پایدار باشد.

استراتژی دوم به نحوه پیروی سکه از بیت کوین می پردازد. با در نظر گرفتن اینکه هر سکه چگونه نوسانات قیمت بیت کوین را تقلید می کند، کاربران می توانند ایده ای از مسیری که یک سکه ممکن است طی کند به دست آورند. متأسفانه، از سوی دیگر، سکه های کمتر محبوب (به ویژه آنهایی که کمتر از 1 دلار به فروش می رسند) می توانند بدون توجه به عملکرد بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش پیدا کنند. با این حال، به طور کلی، تأثیر بیت کوین بر قیمت سایر سکه‌ها امروز قوی‌تر از سال‌های گذشته است، همانطور که مطالعات همبستگی در مقایسه ارزهای پیشرو بازار مانند ریپل نشان می‌دهد.

مهم نیست که سرمایه‌گذار چه استراتژی را اتخاذ می‌کند (در صورت وجود)، مهم‌ترین بخش هدایت یک صنعت نامشخص، آگاهی از روندهای جدید بازار و موقعیت‌یابی بر این اساس است. بنابراین سرمایه گذاران باید به خوبی از آخرین اخبار مطلع شده و توانایی عمل بر روی اطلاعات جدید و تنظیم پرتفوی خود را بر اساس آن داشته باشند.

چگونه مصرف کنندگان می توانند از فرصت ها در بازار نامطمئن استفاده کنند؟

پرتفوی هایی که برخی از مراحل مبادله دارایی ها را انجام می دهند می توانند به سرمایه گذاران کمک کنند تا به سرعت از فرصت های بازار استفاده کنند. کیف پول‌های ارز دیجیتال دروازه‌ای به دنیای شگفت‌انگیز ارزهای دیجیتال هستند. کیف پول ارزینجا مای یک کیف پول ارز دیجیتال با استانداردها و ظاهری به روز (کاربر پسند) است که به منظور تسهیل در استفاده از ارزهای دیجیتال و خدمات منحصر به فرد صرافی ارزنجا ایجاد شده است.

بدون محدودیت، بدون هزینه

استفاده از Arzinja My Bag نامحدود و کاملا رایگان است. با استفاده از My Wallet می توانید دارایی های خود را تا زمانی که بخواهید بدون پرداخت هیچ هزینه ای ذخیره و مدیریت کنید و در صورت لزوم آنها را به کیف پول های دیگر منتقل کنید.

امنیت ملک شما اولویت اصلی ماست

یکی از اولویت های ارزینجا حفظ امنیت سرمایه شماست. به همین دلیل در ساخت کیف مرد ارزینجا از به روزترین لایه های امنیتی دنیا و تخصص کارشناسان امنیت سایبری استفاده شده است. علاوه بر این، اموال کاربران به صورت سرد ذخیره می شود. روش ذخیره سازی سرد نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و به همین دلیل امنیت دارایی ها چندین برابر افزایش می یابد.

فرصت ها

  • قابلیت ذخیره بیش از 500 ارز دیجیتال مختلف
  • امکان تبدیل سریع و آسان ارزهای دیجیتال به یکدیگر
  • پشتیبانی از تمامی شبکه های بلاک چین
  • آدرس یکبار مصرف و اختصاصی
  • انتقال ارز دیجیتال داخلی به صورت رایگان

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.