منو سایت

سرمایه گذاران سولانا، مراقب باشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاران سولانا، مراقب باشید

سرمایه گذاران سولانا، مراقب باشید

Solana Daily، یک راهنمای محبوب توییتر که در مورد به‌روزرسانی‌های اکوسیستم سولانا توییت می‌کند، اخیراً آخرین گزارش هفتگی Solana را بارگذاری کرده است. این گزارش تمام پیشرفت‌های شبکه اصلی هفته گذشته، از جمله ادغام Solana با Google Cloud و راه‌اندازی Solana Mobile را برجسته می‌کند.

در حالی که این تحولات ارزش زیادی به شبکه Solana اضافه کرد، هفته گذشته می تواند برای عملکرد قیمت گذاری Solana فاجعه بار در نظر گرفته شود. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، این ارز بیش از 20 درصد افزایش هفتگی منفی را به ثبت رساند. در زمان نگارش این مقاله، سولانا با ارزش بازار بیش از 9.4 میلیارد دلار، 26.05 دلار معامله می شد. زمانی که Solana جایگاه خود را در لیست 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار از دست داد، خبر بد دیگری برای Solanale آمد. به این دلیل بود که پالیگان آن را پس آورد. همه این شمع های قرمز سولانا را به یک موضوع داغ در جامعه ارزهای دیجیتال تبدیل کردند که از داده های Coin Gekko مشهود بود. سولانا در لیست ارزهای رمزپایه CoinGecko بود که در تاریخ ۷ نوامبر روند رو به رشد داشتند.

روزهای تاریک تری برای سولانا در پیش است

با وجود به‌روزرسانی‌های بالا، فعالیت توسعه کند نمی‌شود. از سوی دیگر، حجم سولانا در حالی که قیمت آن کاهش یافت، با افزایش شدید روبرو شد. این یک سیگنال منفی بود زیرا روند نزولی را تأیید می کرد. این ارز دیجیتال همچنین نتوانست از بازار مشتقات سود ببرد زیرا درصد سرمایه گذاری آن در Binance به میزان قابل توجهی کاهش یافت. جامعه کریپتو نیز کاملا به سولانا اعتماد نداشت، که با کاهش احساسات منفی مشهود بود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.