منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاران به پیروزی ریپل اطمینان دارند

سرمایه گذاران به پیروزی ریپل اطمینان دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاران به پیروزی ریپل اطمینان دارند

اعتماد سرمایه گذاران به پیروزی ریپل

بر اساس داده های سرمایه گذاری جیمز باترفیلد، رئیس تحقیقات کوین شیرز، تحولات اخیر در مورد ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به نظر می رسد که اعتماد سرمایه گذاران را به محصولات سرمایه گذاری مرتبط با ریپل افزایش داده است.

باترفیل در آخرین گزارش صندوق دارایی دیجیتال خود که در 7 نوامبر منتشر شد، اشاره کرد که محصولات سرمایه گذاری XRP برای سومین هفته متوالی شاهد ورود نهادی به 1.1 میلیون دلار بودند.

باترفیل گفت: این اعداد نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران است زیرا پرونده SEC علیه ریپل به طور فزاینده ای برنده به نظر می رسد.

طی چند هفته گذشته، Ripple Labs حمایت فزاینده‌ای از سوی بازیگران سنگین صنعت کریپتو از جمله Coinbase و جامعه بلاک چین دریافت کرده است.

در پستی در 4 نوامبر، استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل به 89000 دنبال کننده خود گفت که “ده ها صدا، شرکت، توسعه دهنده، صرافی، انجمن های عمومی و تجاری، سرمایه گذاران” حمایت خود را اعلام کرده اند.

سایر نهادهای حمایت کننده ریپل شامل شبکه غیرانتفاعی Investor Choice Advocates، برنامه موبایل رمزنگاری SpendTheBits و Crypto Council for Innovation و همچنین جامعه غیرمتمرکز XRP است. در مجموع 12 نهاد مستقل در حمایت قانونی از ریپل مشغول هستند.

با این حال، به گفته برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، که در هفته فین‌تک DC در 11 اکتبر صحبت کرد، این پرونده همچنان می‌تواند ماه‌ها به طول انجامد، حتی اگر هر دو طرف برای قضاوت اجمالی ثبت نام کرده باشند.

Garlinghouse حدس می زند که این پرونده می تواند تا نیمه اول سال 2023 تکمیل شود، اما اذعان می کند که این فقط حدس و گمان است. حکم اخیر دادگاه منطقه ای ایالات متحده به نفع SEC علیه شبکه اشتراک گذاری فایل و پرداخت مبتنی بر بلاک چین LBRY نیز می تواند پرونده ریپل را پیچیده کند.

جرمی هوگان شریک هوگان و هوگان به 238000 دنبال کننده خود گفت که انتظار دارد نتایج پرونده او “راه خود را به یادداشت نهایی SEC در مورد پرونده ریپل باز کند.”

جان دیتون، وکیل کریپتو، هنوز در مورد شانس شرکت برای برنده شدن در پرونده خوشبین به نظر می رسد.

دیتون در پستی در توییتر گفت که تصمیم اخیر “به هیچ وجه اعتماد من را متزلزل نمی کند.”

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.