منو سایت

سام بنکمن فرید سقوط لونا کلاسیک است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سام بنکمن فرید سقوط لونا کلاسیک است

سام بنکمن فرید باعث افتادن لونا شد

گزارش شده است که دادستان های فدرال ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا فروپاشی اکوسیستم لونا واقعاً ناشی از تاکتیک های دستکاری بازار توسط مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید بوده است، آغاز کرده اند.

بر اساس گزارش 7 دسامبر نیویورک تایمز (NYT)، دادستان ها به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده تر در مورد فروپاشی خود صرافی FTX، در حال بررسی این موضوع هستند که آیا امپراتوری سام بنکمن فرید عمداً باعث ایجاد سیل سفارش های “فروش” در پو شده است یا خیر. – پایدار سکه الگوریتمی UST بود یا نه؟

گفته می شود که افزایش سفارشات فروش UST تطبیق آنها با سفارشات “خرید” مربوطه را دشوار می کند، که به نوبه خود فشار نزولی بیشتری بر UST وارد می کند و باعث می شود نسبت 1:1 برنامه ریزی شده خود در برابر دلار آمریکا را از دست بدهد.

این رویدادها همچنین منجر به سقوط نماد بومی لونا، لونا کلاسیک (لونا سابق) شد، زیرا این دو ارز دیجیتال برای حمایت از این رابطه طراحی شده بودند. اما در حالی که هیچ کس نتوانسته است علت دقیق سقوط Luna Classic و UST در ماه می را مشخص کند، واضح است که بیشتر سفارش‌های فروش UST از بازوی سرمایه‌گذاری FTX، Alameda Research بوده است.

یک فرد آشنا به نیویورک تایمز نیز گفت که Alameda Research نیز روی کاهش قیمت Luna Classic شرط بندی کرده است.

به گزارش نیویورک تایمز، مشابه بسیاری از نظراتی که سام بنکمن فرید از زمان سقوط FTX به اشتراک گذاشته است، مدیر عامل سابق مدعی است که از هرگونه دستکاری در بازار بی اطلاع بوده و قطعاً هرگز قصد دستکاری در بازار را نداشته است.

وی افزود: تا جایی که من اطلاع دارم تمام معاملات برای سرمایه گذاری یا پوشش ریسک بوده است.

در پاسخ به گزارش اخیر، مدیر عامل Traform Labs و بنیانگذار شبکه Luna، Du Quan افکار خود را در مورد این موضوع با یک میلیون دنبال کننده توییتر خود در توییتی در 8 نوامبر به اشتراک گذاشت. او گفت وقت آن رسیده که در مورد وام ادعایی ۱ میلیارد دلاری که در استیبل کوین UST به Alameda Research و Sam Benkman Fried داده شده است صحبت کنیم.

دو کوان همچنین اظهار داشت که انقباض عمده ارزی که UST در فوریه 2021 تجربه کرد توسط Alameda Research آغاز شد، زمانی که آنها 500 میلیون استیبل کوین UST را در عرض چند دقیقه فروختند.

دو کوان افزود: «آنچه در تاریکی انجام می شود آشکار خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.