منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سام بنکمن فرید در فکر یک تجارت جدید است

سام بنکمن فرید در فکر یک تجارت جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سام بنکمن فرید در فکر یک تجارت جدید است

سام بنکمن فرید در فکر یک تجارت جدید است

دشمن شماره یک کریپتو این روزها، سم بنکمن فرید، به نظر می‌رسد که از احتمال زندانی شدن غافل است. او همچنین قصد دارد یک تجارت جدید برای جمع آوری کمک های مالی برای قربانیان سقوط FTX راه اندازی کند. مدیرعامل سابق صرافی FTX اخیرا توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده است. به گزارش بی بی سی، او گفت که قصد دارد یک تجارت جدید را از یک آپارتمان لوکس در باهاما راه اندازی کند.

من هر چیزی می دهم تا بتوانم این کار را انجام دهم. و اگر بتوانم حتما امتحان خواهم کرد.

این مرد 30 ساله توسط فدرال رزرو در مورد سقوط صرافی های FTX و Alameda مورد بازجویی قرار گرفته است. علاوه بر این، سبد سرمایه گذاری Alameda Research سوالات زیادی در مورد اینکه این پول کجا رفته و چرا به وجود آمده است.

وقتی از سام بنکمن در مورد احتمال زندانی شدن سوال شد، او اعتراف کرد که شب ها به این موضوع فکر می کند، اگرچه به نظر نمی رسد نگران آن باشد.

در این مرحله جزئیاتی از سرمایه گذاری های تجاری جدید ارائه نشده است. به نظر می رسد این مصاحبه آخرین مصاحبه از سلسله حضور رسانه ای او باشد. سام بنکمن فرید هر کاری که می تواند انجام می دهد تا خود را از هرگونه اتهام مرتبط با فروپاشی دومین بازار سهام جهان تبرئه کند.

من به این فکر می‌کنم که چگونه می‌توانیم به دنیا کمک کنیم، و اگر کاربران آن را خیلی دوست ندارند، به این فکر می‌کنم که چه کاری می‌توانم برای آنها انجام دهم. و فکر می کنم حداقل به کاربران صرافی FTX مدیون هستم که تا جایی که می توانم به آنها کمک کنم.

بی‌بی‌سی همچنین با یکی از کارمندان سابق FTX صحبت کرد که فرید، سام بنکمن را متهم کرد که در مورد اینکه نمی‌داند Alameda Research از این بودجه چگونه استفاده کرده است، دروغ می‌گوید. سام بنکمن-فرید این اتهام را رد کرد اما مسئولیت نهایی هرگونه سوء استفاده از بودجه را به عنوان مدیر اجرایی پذیرفت.

با این حال، او همچنان ارتکاب کلاهبرداری را انکار کرد. گفت: من عمداً کلاهبرداری نکردم، فکر نمی‌کنم کلاهبرداری کردم، قصدم این نبود که هیچ کدام از اینها اتفاق بیفتد.

آیا او این هفته شهادت خواهد داد؟

سم بنکمن در دو جلسه استماع سنا این هفته برای شهادت فراخوانده شد. با این حال، به گفته قانونگذاران آمریکایی، عدم حضور احتمالاً منجر به احضاریه خواهد شد. در 9 دسامبر، او گفت که مایل به شهادت است اما دسترسی زیادی به اطلاعات حرفه ای یا شخصی ندارد. او افزود: «محدودیتی برای آنچه می توانم بگویم وجود دارد و آنقدر که می خواهم مفید نخواهم بود.

علاوه بر این، همانطور که توسط رسانه ها گزارش شده است، سام بنکمن فرید نیز ممکن است با تحقیقات دستکاری بازار روبرو شود. هفته گذشته، دادستان های فدرال مبادله او را با فروپاشی اکوسیستم لونا در ماه می مرتبط دانستند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)