سام بنکمن به عنوان یک انسان مستحق ترحم و محبت است

سام بنکمن به عنوان یک انسان مستحق ترحم و محبت است

یکی از بنیانگذاران اتریوم نظراتی را در مورد سقوط FTX و به ویژه واکنش های منفی علیه مدیر عامل سابق آن سام بنکمن فرید به اشتراک گذاشت.

به نظر می رسد جامعه ارزهای دیجیتال در موضع خود در برابر اقدامات سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، اتفاق نظر دارند. اکثریت قاطع واکنش‌ها کاملاً منفی بوده و بسیاری خواستار مجازات‌های زندان و شدیدترین مجازات‌های نظارتی شده‌اند.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم نیز در این زمینه صحبت کرد. او معتقد است که به عنوان یک شخصیت عمومی، سم بنکمن سزاوار هر چیزی است که به دست می آورد. او حتی گفت که برای تأیید مجدد ارزش های مهم برای جامعه مفید است. از سوی دیگر، به گفته بوترین، او به عنوان یک فرد مستحق حمایت و عشق است.

شخصیت عمومی سام بنکمن-فرید شایسته آن چیزی است که به دست می آورد، و حتی خوب است که عمیقاً به این موضوع نگاه کنیم تا ارزش های مهم اجتماعی را مجدداً تأیید کنیم.

سام انسان است و لایق عشق و محبت است و امیدوارم دوستان و خانواده ای داشته باشد که بتوانند آن را به او بدهند. اکثر مفسران با بوترین مخالف بودند و ادعا می کردند که سام بنکمن-فرید تا آخرین لحظه دروغگو و کلاهبردار بود.

او قبل از کناره گیری از سمت مدیرعاملی، به مصرف کنندگان اطمینان داد که بخش مستقر FTX در ایالات متحده کاملاً نقد است و در آشفتگی نیست. یک روز بعد همین سازمان اعلام ورشکستگی کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.