منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • زیلیکا (ZIL) در 24 ساعت گذشته 50 درصد افزایش به ثبت رساند

زیلیکا (ZIL) در 24 ساعت گذشته 50 درصد افزایش به ثبت رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
زیلیکا (ZIL) در 24 ساعت گذشته 50 درصد افزایش به ثبت رساند

زیلیکا (ZIL) با ثبت نرخ رشد 49.96 درصدی در 24 ساعت گذشته، ثابت کرده است که طرفداران زیادی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال دارد. عملکرد زیلیکا فراتر از بازار نزولی فعلی است و ادامه افزایش قیمت را می توان به عنوان یک بازده قابل توجه برای سرمایه گذاران توکن بلندمدت در نظر گرفت. زیلیکا در حال حاضر 90.24 درصد کمتر از بالاترین سطح تاریخ خود (ATH) 0.2563 دلار معامله می شود.

مسیری که ZIL در سال‌های اخیر تجربه کرده است، نه تنها تابعی از ابهام گسترده بازار است، بلکه نتیجه فعالیت‌های توسعه رقابتی‌تر است که کاربران را به سمت پروتکل‌های دیگر سوق داده است. تیم Zilica با استفاده از طراحی اصلی خود به عنوان یک بلاک چین عمومی بدون مجوز که برای ارائه توان عملیاتی بالا با توانایی پردازش هزاران تراکنش در ثانیه طراحی شده است، اکنون کارها را متفاوت انجام می دهد. همانطور که در یک پست وبلاگ اخیر اعلام شد، Zilica برنامه هایی را برای انجام برخی ارتقاءهای قابل توجه نشان داده است که می تواند به پذیرش اکوسیستم به طور کلی کمک کند.

توسعه مورد انتظار Zilica در میان اولین پیشرفت هایی که این شرکت فاش کرده است، راه اندازی پلت فرم ماشین مجازی سازگار با EVM در شبکه آزمایشی است. با این توسعه، Zilica به هر کسی در اکوسیستم خود اجازه می دهد تا به سایر زنجیره های سازگار با EVM در شبکه های مختلف بلاک چین متصل شود. حرکتی که توسط سایر شبکه های بلاک چین مانند Cardano فعال شده است. این حرکت به طور قابل توجهی بلاک چین Zilica را از یک سیستم بسته به یک سیستم باز و کاربردی تبدیل می کند. Zelica همچنین راه اندازی Avely Finance را اعلام کرد. یک پروتکل سرمایه گذاری نقدینگی که بر اساس بلاک چین ساخته شده است. علاوه بر این، Token Traxx، یک استارتاپ موسیقی web3، پشتیبانی از Zilica را اعلام کرد، در حالی که Metamask نیز پشتیبانی از این پروتکل را اضافه کرد. این نقاط عطف بسیار مهم هستند زیرا ارزش بیشتری برای بلاک چین به‌عنوان یک کل به ارمغان می‌آورند، بنابراین به تقویت ابزارها و مسیرهای رشد ZIL کمک می‌کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.